0
K pokladně

Hellmann's Tatarská omáčka

500 ml
Běžná cena
104,90 Kč 209,80 Kč/l

Značka: Hellmann's

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Tatarská omáčka. Studená emulgovaná omáčka. 

 

O značce

V Hellmann's jsme na straně jídla a věříme, že i z opravdu mála surovin lze vykouzlit báječné jídlo. Věříme, že dokážeme zpracovat a dodat skvělou chuť surovinám, kterými nejvíce plýtváme, a tak jednoduše společně předejít plýtvání potravinami v našich domácnostech. Jídlo je příliš dobré na to, aby se jím plýtvalo. Značka Hellmann’s je nejen na straně jídla, ale také na straně zvířat, proto Hellmann’s majonézy a tatarky obsahují vejce z volného chovu. Hellmann’s dodává více chuti do vašich oblíbených receptů pomocí chutných produktů, které jsou vyrobeny ze zodpovědně získaných surovin.

Adresa dodavatele
UNILEVER ČR, spol. s r.o. Voctářova 2497/18, 180 00 Praha 8 , Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +5°C do +15°C. Po otevření skladujte při teplotě od +5°C do +8°C a spotřebujte do 4 týdnů. Při nabízení k prodeji je možno uchovávat při teplotě do +25°C po dobu nejdéle 14 dní.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 210 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 210 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Řepkový olej, voda, ocet kvasný lihový, cukr, pasterovaný VAJEČNÝ žloutek (3,2 % hm.), okurky v nálevu [okurky (1,4 % hm.), voda, jedlá sůl, kyselina (kyselina octová)], modifikovaný kukuřičný škrob, hořčice (voda, HOŘČIČNÁ semena, ocet kvasný lihový, cukr, jedlá sůl, koření), jedlá sůl, cibule (1 % hm.) , worcestrová omáčka (voda, cukr, ocet kvasný lihový, jedlá sůl, bílé víno, švestkové pyré, koření, rajčatové pyré, aromata), pažitka (0,1 % hm.), kyselina (kyselina citronová), antioxidant (kalcium-dinatrium EDTA), aromata.

Výživové hodnoty (na 100 ml)

Energetická hodnota 1144 kJ
Energetická hodnota 273 kcal
Tuky 26 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2.1 g
Sacharidy 8.9 g
Z toho cukry 6.6 g
Vláknina 0.5 g
Bílkoviny 0.7 g
Sůl 1.7 g

Alergeny

Vejce Ano
Hořčice Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1077481