0
K pokladně

Hellmann's Tatarská omáčka Delikatní

405 ml
Běžná cena
104,90 Kč 259,01 Kč/l

Značka: Hellmann's

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Tatarská omáčka Hellmann’s Delikátní skvěle doplňuje celou škálu tradičních i moderních pokrmů.

Nová receptura s sebou přináší krémovou konzistenci, bohatý obsah zeleniny a především jemnou chuť, která pozvedne vaše kulinářské výtvory zase o stupínek výš.

O ZNAČCE

V Hellmann's jsme na straně jídla a věříme, že i z opravdu mála surovin lze vykouzlit báječné jídlo. Věříme, že dokážeme zpracovat a dodat skvělou chuť surovinám, kterými nejvíce plýtváme, a tak jednoduše společně předejít plýtvání potravinami v našich domácnostech. Jídlo je příliš dobré na to, aby se jím plýtvalo. Značka Hellmann’s je nejen na straně jídla, ale také na straně zvířat, proto Hellmann’s majonézy a tatarky obsahují vejce z volného chovu. Hellmann’s dodává více chuti do vašich oblíbených receptů pomocí chutných produktů, které jsou vyrobeny ze zodpovědně získaných surovin.

Adresa dodavatele
UNILEVER ČR, spol. s r.o., Voctářova 2497/18, 180 00 Praha 8, Infolinka: 844 222 844, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +5°C do +15°C. Po otevření skladujte při teplotě od +5°C do +8°C a spotřebujte do 4 týdnů. Při nabízení k prodeji je možno uchovávat při teplotě do +25°C po dobu nejdéle 14 dní.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Řepkový olej, voda, ocet kvasný lihový, cukr, zelenina (3,9% hm.) (okurky, cibule, pažitka), pasterovaný vaječný žloutek (3,2% hm.), hořčice (voda, hořčičná semena, ocet kvasný lihový, jedlá sůl, cukr, koření), modifikovaný kukuřičný škrob, jedlá sůl, worcestrová omáčka (voda, cukr, ocet kvasný lihový, jedlá sůl, aromata, koření, bílé víno, rajčatové pyré, švestkové pyré), kyselina (kyselina citronová), antioxidant (kalcium-dinatrium EDTA), aroma.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1641 kJ
Energetická hodnota 398 kcal
Tuky 41 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 3.2 g
Sacharidy 6.8 g
Z toho cukry 4.4 g
Vláknina 0.5 g
Bílkoviny 0.9 g
Sůl 1.5 g

Alergeny

Vejce Ano
Hořčice Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1044743