0
K pokladně

Policom Cuor Di Mandorla mandlový nápoj

1 l
Běžná cena
104,90 Kč 104,90 Kč/l

Značka: Policom

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Cuor di Mandorla neboli mandlové srdce je osvěžující nápoj se sladkou a jemnou chutí, ceněný zejména pro svou výraznou chuť.

O značce

Začátek naší podnikatelské cesty je spojen s řemeslným a lokálním rozměrem, ve kterém se výroba týká především nugátové a mandlové pasty v kontextu kalábrijských specialit (známých pod značkou „Spe.cal“, kalábrijské speciality). Na základě intuice Sebastiana Polimeniho, současného jediného ředitele Policomu, se v 90. letech začala společnost zabývat rozsáhlou distribucí redefinicí konceptu sezónnosti produktů na základě potřeb rodin a neustále se měnícího trhu.

Od roku 2003, kdy bylo na trh uvedeno první mandlové mléko (dnes řada „Mand'Or“), jsou charakteristickými hodnotami zpracování sušeného ovoce a produktů z mandlí.
Policom se tak stává jedním z referenčních bodů ve vývoji produktů na mandlové bázi. Od roku 2014, i díky vstupu do společnosti druhé generace, je nabídka strukturována organickým způsobem a využívá četné příležitosti, které mezinárodní trh v tomto odvětví nabízí. Od roku 2022 dováží své produkty do 35 zemí světa.

Vždy jsme kladli na první místo zdraví spotřebitelů a ohleduplnost k životnímu prostředí.
Proto pečlivě vybíráme suroviny. Upřednostňujeme italský a středomořský původ produktů a respektujeme přírodní cykly. Nedávné mezinárodní studie ukázaly, že trh se zeleninou je nejen „módní“, ale představuje jasný bod obratu v udržitelném hospodaření se zdroji.To je důvod, proč věříme ve zdravou a udržitelnou stravu pro prostředí, ve kterém žijeme, a vytváříme integrovaný a kontrolovaný výrobní řetězec, od výběru surovin až po výrobu a balení.

 

Skladovací podmínky
Skladujte při pokojové teplotě. Před konzumací dobře protřepejte. Po otevření umístěte do chladničky a spotřebujte nejpozději do 4 dnů.
Název a adresa výrobce
Policom Srl. Via Zona Industriale, as | 89052 Campo Calabro (RC), Itálie
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 43 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 37 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, cukr, mandle (4%), emulgátor: sucrester, přírodní aroma.

Výživové hodnoty (na 100 ml)

Energetická hodnota 243 kJ
Energetická hodnota 58 kcal
Tuky 1.8 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.15 g
Sacharidy 9.5 g
Z toho cukry 9 g
Vláknina 0.5 g
Bílkoviny 0.8 g
Sůl 0.01 g

Alergeny

Skořápkové plody Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1077053