0
K pokladně

Alpro Barista Mandlový nápoj

1 l
Akční cena 63,90 Kč
od 3 ks
Původní cena
84,90 Kč
64,90 Kč 64,90 Kč/l

Značka: Alpro

Země původu:
Belgie
Popis produktu

V současné chvíli probíhá změna vizuálu u tohoto výrobku. Zboží vám bude dodáno dle aktuální skladové zásoby. 

Objev Alpro mandlový nápoj BARISTA, ze kterého připravíš perfektní latté art nebo pěnu na capuccino! Bohatá chuť kávy a přírodní sladká chuť středomořských mandlí... zní to moc dobře, než aby to byla pravda? Tohle přesně získáš, když připravíš svoji oblíbenou kávu s naším Alpro mandlovým nápojem BARISTA. Skvělá chuť a bohatá, krémová textura, která funguje horká i ledová – použijte stejně jako klasické mléko. Mňam, dobře děláš!

Výhody Alpro mandlového nápoje BARISTA:

▪Přirozeně bez laktózy

▪100% rostlinné

▪Vegetariánské

▪Přirozeně s nízkým obsahem tuků

▪Zdroj vápníku.

Naše mandle pochází ze středomořských tradičních mandlových sadů. Mandle potřebují k růstu mnoho vody, je zde však tolik přírodních dešťových srážek, které zajistí 90% zavlažování bez naší pomoci. A to se zamlouvá nám, stejně jako naší planetě.

Známe budoucnost a je rostlinná.

Chceme inspirovat kohokoli na téhle planetě, kdo má chuť něco změnit. I malý rostlinný krok může znamenat velkou změnu!

Moc dobře víme, že cesta za zdravým životním stylem může být trnitá. Občas je těžké zbavit se starých návyků a od toho jsme tady my a naše rostlinné alternativy. Fandíme všem, kteří to zkouší, každý krok správným směrem se počítá! Věříme v pokrok, ne nadarmo jsme pionýry rostlinných alternativ, už od 80.let 20.století! Díky našim rostlinným potravinám se můžeš cítit prostě skvěle! Dobré pro planetu i pro tebe*.

*Alpro obsahuje vápník, který je potřebný pro udržení normálního stavu kostí. Při pravidelné konzumaci v rámci pestré stravy a zdravého životního stylu.  

Společnost Danone je původně španělskou společností, která začala vyrábět své první jogurty již v roce 1919. Během následujících let se s podnikem Danone sloučily i další firmy, a proto je dnes společnost považována za předního výrobce mléčných a rostlinných produktů, sušenek, ale i minerálních vod, dětské a speciální výživy. Mezi značky mléčných produktů se zařazuje Actimel, Activia, Fantasia a Kostíci, mimo to vyrábí i rostlinné produkty značky Alpro a Provamel.

 

Skladovací podmínky
Uchovejte při teplotě do 25 °C. Po otveření uchovejte v chladničce (max 7°C) a spotřebujte do 5 dnů. Podávejte chlazené.
Název a adresa výrobce
Danone a.s., V parku 2294/2, Praha 4 - Chodov, 148 10, Česká republika.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pitná voda, MANDLE (2,5%), cukr, fruktóza, regulátory kyselosti (hydrogénfosforečnan draselný, hydrogénfosforečnan draselný), uhličitan vápenatý, stabilizátory (guma gellan, karagenan, guma guar), přírodní aromata, mořská sůl.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 100 kJ
Energetická hodnota 24 kcal
Tuky 1.2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 2.6 g
Z toho cukry 2.5 g
Vláknina 0.3 g
Bílkoviny 0.5 g
Sůl 0.06 g

Alergeny

Skořápkové plody Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1029058