0
K pokladně

Hellmann's Omáčka k masu Parmezán

250 ml

Nakupte více za méně

Běžná cena
73,90 Kč 295,60 Kč/l

Značka: Hellmann's

Země původu:
Belgie
Popis produktu

Ať už grilujete, připravujete svou oblíbenou večeři beze zbytku nebo si chcete s přáteli vychutnat misku nachos chipsů, v každém případě se vám budou hodit omáčky se vzrušujícími příchutěmi. Bude to tzatziky omáčka, parmezánová omáčka nebo třeba avokádová s limetou? Je to na vás, nicméně my doporučujeme všechny a to hned všema deseti!

V Hellmann's jsme na straně jídla a věříme, že i z opravdu mála surovin lze vykouzlit báječné jídlo. Věříme, že dokážeme zpracovat a dodat skvělou chuť surovinám, kterými nejvíce plýtváme, a tak jednoduše společně předejít plýtvání potravinami v našich domácnostech. Jídlo je příliš dobré na to, aby se jím plýtvalo.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +5 °C do +15 °C. Po otevření skladujte při teplotě od +5 °C do +8 °C a spotřebujte do 30 dnů. Před prvním použitím sloupněte fólii pod uzávěrem.
Název a adresa výrobce
UNILEVER ČR, spol. s r.o. Voctářova 2497/18 180 00 Praha 8
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 195 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 195 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, řepkový olej 20%, ocet kvasný lihový, modifikovaný škrob, cukr, jedlá sůl, přírodní aroma, česnek 0,2 %, černý pepř, kvasničný extrakt, koncentrovaná citronová šťáva, oregano, extrakt z papriky.

Výživové hodnoty (na 100 ml)

Energetická hodnota 949 kJ
Energetická hodnota 227 kcal
Tuky 20 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.6 g
Sacharidy 9.5 g
Z toho cukry 4.1 g
Bílkoviny < 0.5 g
Sůl 1.2 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1071454