0
K pokladně

Hellmann's Omáčka k masu Chunky burger

250 ml
Akční cena 49,90 Kč
od 3 ks
62,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
74,90 Kč 299,60 Kč/l

Značka: Hellmann's

Země původu:
Estonsko
Popis produktu

Delikátně krémová textura, křupavé kousky cibule a okurek a báječná chuť této omáčky dá vašemu grilování přesně to, co si zaslouží!

Hodí se na všechna masa a burgery - ideální partner pro každou pořádnou grilovačku!

V Hellmann's jsme na straně jídla a věříme, že i z opravdu mála surovin lze vykouzlit báječné jídlo. Věříme, že dokážeme zpracovat a dodat skvělou chuť surovinám, kterými nejvíce plýtváme, a tak jednoduše společně předejít plýtvání potravinami v našich domácnostech. Jídlo je příliš dobré na to, aby se jím plýtvalo.

O značce

V Hellmann's jsme na straně jídla a věříme, že i z opravdu mála surovin lze vykouzlit báječné jídlo. Věříme, že dokážeme zpracovat a dodat skvělou chuť surovinám, kterými nejvíce plýtváme, a tak jednoduše společně předejít plýtvání potravinami v našich domácnostech. Jídlo je příliš dobré na to, aby se jím plýtvalo. Značka Hellmann’s je nejen na straně jídla, ale také na straně zvířat, proto Hellmann’s majonézy a tatarky obsahují vejce z volného chovu. Hellmann’s dodává více chuti do vašich oblíbených receptů pomocí chutných produktů, které jsou vyrobeny ze zodpovědně získaných surovin.

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +5 °C do +25 °C. Po otevření skladujte při teplotě od +5 °C do +8 °C a spotřebujte do 3 měsíců.
Název a adresa výrobce
UNILEVER ČR, spol. s r.o. Voctářova 2497/18 180 00 Praha 8, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, řepkový olej, okurky v nálevu [okurky 4,8%, voda, jedlá sůl, modifikovaný kukuřičný škrob, regulátor kyselosti (kyselina octová), ocet kvasný lihový], hořčice (voda, HORČIČNÁ semena, ocet kvasný lihový, jedlá sůl, aromata, koření), cukr, bylinný ocet (ocet kvasný lihový, extrakt z bylin), rajčatový protlak, modifikovaný škrob, pasterovaný VAJEČNÝ žloutek, cibule 1,5%, sambal oelek (červená chilli paprika 0,5%, voda, jedlá sůl, ocet kvasný lihový, modifikovaný škrob), jedlá sůl, aromata, koncentrovaná citronová šťáva, chilli 0,1%, kopr, antioxidant (kalcium-dinatrium EDTA), barvivo (karoteny).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 966 kJ
Energetická hodnota 232 kcal
Tuky 20.97 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.69 g
Sacharidy 10 g
Z toho cukry 5.99 g
Vláknina 0.6 g
Bílkoviny 0.95 g
Sůl 1.84 g

Alergeny

Vejce Ano
Hořčice Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1060179