0
K pokladně

Hellmann's Omáčka Sweet & Sour

250 ml
Akční cena 44,90 Kč
od 3 ks
54,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
67,90 Kč 271,60 Kč/l

Značka: Hellmann's

Země původu:
Španělsko
Popis produktu

Vyzkoušejte skvělou Hellmann's omáčku, která v sobě skrývá jedinečnou kombinaci sladké a kyselé chuti. Hellmann's Sweet and Sour omáčka dodá nejen vašemu grilování ten pravý říz.

Už jste někdy našli v lednici jogurt měsíc po záruce, nebo plesnivou mrkev? Alespoň občas se to stane každému z nás. Na světě se vyplýtvá neuvěřitelné množství jídla. Vyhodí se asi třetina všech vyprodukovaných potravin.

Hlavní myšlenka nové kampaně Hellmann’s navazuje na dlouhodobě zodpovědný postoj značky k potravinám a vyzývá všechny spotřebitele k ohleduplnosti při jejich konzumaci. Cílem je upozornit na tzv. fenomén prázdné lednice, který popisuje situaci, kdy lidem často chybí fantazie, jak z jednotlivých ingrediencí, které mají běžně doma, vytvořit chutné jídlo. Sloužit k tomu mají inspirativní recepty a rady, jak jídlo správně skladovat.
Jídlo je příliš dobré na to, aby se jím plýtvalo. #stredabezezbytku
Značka Hellmann´s se narodila před více než 100 lety v New Yorku. Značku vytvořil Richard Hellmann ve svém obchůdku s delikatesami v New Yorku, kde prodával nejprve skvělou majonézu a postupně přidával další produkty. Své první výrobky ovazoval modrou stuhou na znamení té nejvyšší kvality. Výrobky Hellmann´s jsou i nyní synonymem kvality. Stejně tak modrá stuha je stále součástí značky.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +5 °C do +15 °C. Po otevření skladujte při teplotě od +5 °C do +8 °C a spotřebujte do 30 dnů. Před prvním použitím sloupněte fólii pod uzávěrem.
Název a adresa výrobce
UNILEVER ČR, spol. s r.o. Voctářova 2497/18 180 00 Praha 8
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, meruňky (30 % hm.), cukr, ocet kvasný lihový, modifikovaný škrob, sójová omáčka (voda, SÓJA, jedlá sůl, ocet kvasný lihový), sušená cibule, jedlá sůl, sušený česnek mletý, koření (černý pepř, kayenská paprika, hřebíček), konzervant (kyselina sorbová).

Výživové hodnoty (na 100 ml)

Energetická hodnota 499 kJ
Energetická hodnota 119 kcal
Tuky < 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny < 0.1 g
Sacharidy 27 g
Z toho cukry 21 g
Bílkoviny 0.8 g
Sůl 1.1 g

Alergeny

Sója Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1071455