0
K pokladně

Lenor Prací prášek Vanilla Orchid & Golden Amber Color 4,4kg

80 dávek
Doporučená cena
899,90 Kč
679,90 Kč 8,50 Kč/dávka

Značka: Lenor

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Vyzkoušejte prací prášek Lenor Vanilla Orchid & Golden Amber Color s ultra prací sílou pro hygienicky důkladnou čistotu a dlouhotrvající svěží vůni ložního prádla. 

Lenor se o vaše prádlo stará se čtyřmi výhodami
1. Ultra prací síla  
2. Dlouhotrvající svěží vůně  
3. Odstraňování pachů  
4. Ochrana barvy. 

Lenor se navíc může pochlubit inovativním složením, které se postará, aby vaše prádlo bylo důkladně čisté a svěží i při nižší teplotě praní. Jeho balení je navíc plně recyklovatelné. 

O značce

Lenor byl speciálně vytvořen k tomu, aby pomohl udržet svěžest čerstvě vypraného prádla. Lenor je koncentrátový změkčovač tkanin, který zanechává Vaše oblečení jemné a voňavé. Nabídka obsahuje celou řadu výrobků s různými vůněmi a formami použití, což zaručuje, že si vybere opravdu každý.

 

Ke stažení
Bezpečnostní list
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

5-15% Aniontové Povrchově Aktivní Látky, <5% Neiontové Povrchově Aktivní Látky, Fosfonáty, Polykarboxyláty, Zeolity, Enzymy, Parfémy, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1070723