0
K pokladně

Ariel Prací prášek Color 2,475kg

45 dávek
Doporučená cena
599,90 Kč
409,90 Kč 9,11 Kč/dávka

Značka: Ariel

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Ariel, doporučovaný značkami Whirlpool, Electrolux, Candy a Beko, představuje prací prášek Ariel Color Fast Dissolving. S koncentrovaným pracím práškem Ariel nyní získáváte koncentrovanější výkon a možnost praní většího množství prádla na gram prášku. Umožňuje vynikající odstranění skvrn už při prvním praní. 

Díky unikátní technologii rychlého rozpouštění se prášek při kontaktu s vodou rychle rozpouští, okamžitě se aktivuje a proniká hluboko do vláken i při cyklech s nízkou teplotou. Snižte teplotu praní na 30 °C a ušetřete až 60 % energie. (Spotřeba energie pračky při snížení teploty praní z 60 °C na 30 °C, běžný prací cyklus). Studené prací cykly pomáhají chránit vaše tkaniny déle než při praní v teplé vodě. 

Jeho složení obsahuje biologicky rozložitelné složky (80 % všech organických složek je biologicky rozložitelných). Navíc, prací prášek Ariel Color má 100% recyklovatelné balení.

O značce

Ariel patří mezi nejznámější značky vyrábějící prací prášky, prací gely a gelové kapsle. Zaměřuje se na ochranu životního prostředí, proto mezi své produkty zařadila i prací prášek bez obsahu fosfátů, zmenšila balení při zachování stejné síly a neustále se snaží o inovaci celého pracího procesu. 

Ke stažení
Bezpečnostní list
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

5-15% Aniontové Povrchově Aktivní Látky, <5% Neiontové Povrchově Aktivní Látky, Fosfonáty, Polykarboxyláty, Zeolity, Enzymy, Parfémy, Hexyl Cinnamal, Linalool

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1070702