0
K pokladně

L'OR Intense instantní káva

100 g
Běžná cena
214,90 Kč 2 149,00 Kč/kg

Značka: L'OR

Země původu:
Velká Británie
Popis produktu

Středně tmavá pražená káva s příjemně odvážnou a intenzivní, přesto dokonale vyváženou chutí – instantní káva L'OR Intense.

Přítomnost asijských, jiho- a středoamerických kávových zrn vytváří mimořádnou chuť a vzrušující aroma pro dokonalý kávový zážitek z této charakteristické směsi L'OR. Objevte naši charakteristickou kávovou směs L'OR Intense, bohatou a aromatickou.

O značce

Umění tvořit spočívá, pro kávové mistry L'OR, v objevování světa krásy a jedinečnosti, aby dali vzniknout mistrovskému dílu, a vy se tak mohli oddat dokonalým chutím a bohatému aroma. Každý šálek prémiové kávy L'OR nabízí jedinečný chuťový zážitek a smyslné potěšení. Ať už preferujete přípravu kávy v automatickém kávovaru, frenchpressu nebo Nespresso kávovaru, L'OR má to pravé řešení právě pro Vás.

 

 

Návod k přípravě
Do šálku nasypte 1-2 lžičky rozpustné kávy (1,7g), zalijte 200ml horké vody (85 °C) a zamíchejte.
Skladovací podmínky
Skladujte na suchém a tmavém místě.
Název a adresa výrobce
JACOBS DOUWE EGBERTS , Oosterdoksstraat 80 1011 DK Amsterdam The Netherlands
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

100% rozpustná káva.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1067678