0
K pokladně

L'OR Classique instantní káva

100 g
Akční cena 159,90 Kč
od 3 ks
179,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
199,90 Kč 1 999,00 Kč/kg

Značka: L'OR

Země původu:
Velká Británie
Popis produktu

Spojení jemné, delikátní chuti a bohatého aroma vhodné pro každou příležitost.

Vychutnejte si dokonalý požitek vyvážené chuti která vás i díky obsahu kolumbijské arabiky okouzlí ovocnými, rozmanitými tóny. Každý šálek kávy L´OR probouzí okamžik nezapomenutelného potěšení. Odevzdejte se svým smyslům a nechte se podmanit světem intenzivních rafinovaných chutí a aroma. Proč chtít cokoliv jiného než zlato.

O značce

Umění tvořit spočívá, pro kávové mistry L'OR, v objevování světa krásy a jedinečnosti, aby dali vzniknout mistrovskému dílu, a vy se tak mohli oddat dokonalým chutím a bohatému aroma. Každý šálek prémiové kávy L'OR nabízí jedinečný chuťový zážitek a smyslné potěšení. Ať už preferujete přípravu kávy v automatickém kávovaru, frenchpressu nebo Nespresso kávovaru, L'OR má to pravé řešení právě pro Vás.

 

 

Návod k přípravě
Do šálku nasypte 1-2 lžičky rozpustné kávy (1,7g), zalijte 200ml horké vody (85 °C) a zamíchejte.
Skladovací podmínky
Skladujte na suchém a tmavém místě.
Název a adresa výrobce
JACOBS DOUWE EGBERTS , Oosterdoksstraat 80 1011 DK Amsterdam The Netherlands
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

100% rozpustná káva

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1067684