0
K pokladně

Chabrior Cookies s kousky hořké a mléčné čokolády

204 g
Běžná cena
79,90 Kč 391,67 Kč/kg

Značka: Chabrior

Země původu:
Francie
Popis produktu

Oblíbené sušenkové cookies s vysokým podílem hořké a mléčné čokolády.

O dodavateli

Delmart je česká obchodní společnost, jejíž vizí je vytvořit v Česku důvěryhodný koncept kvalitních potravin, který nastaví standardy trhu. Proč vlastně Delmart vznikl? Kvalita potravin v našich prodejnách Delmart je jiná než v běžných řetězcích. Máme standardy, které zajišťují tu nejvyšší jakost námi prodávaných výrobků. Každý, kdo vyznává zdravý životní styl a ví, že správné potraviny jsou jeho nedílnou součástí, se stává naším zákazníkem.


 

Adresa dodavatele
DELMART s.r.o., U Makra 123, 251 01 Čestlice
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před slunečním zářením.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 169 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 169 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

PŠENIČNÁ mouka, chipsy z hořké čokolády 18% (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: SÓJOVÉ a slunečnicové lecitiny, aroma), chipsy z mléčné čokolády 18% (cukr, plnotučné MLÉKO, kakaové máslo, kakaová hmota, LAKTÓZA a bílkoviny MLÉKA, sušené odstředěné MLÉKO, emulgátor: SÓJOVÉ lecitiny, aroma), cukr, palmový tuk, čerstvá VEJCE, přepuštěné MÁSLO, sušené odstředěné MLÉKO, prášek do pečiva: uhličitany amonné, barva: běžný karamel, aroma (obsahuje MLÉKO), kakaový prášek.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2138 kJ
Energetická hodnota 511 kcal
Tuky 26.2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 14.6 g
Sacharidy 61.6 g
Z toho cukry 32.8 g
Bílkoviny 6 g
Sůl 0.43 g

Alergeny

Lepek Ano
Sója Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1065127