0
K pokladně

Opavia BeBe Dobré Ráno kakaové sušenky -30% cukru

400 g
Akční cena 64,90 Kč
od 4 ks
79,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
89,90 Kč 224,75 Kč/kg

Značka: Opavia

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

• Chutná a vyvážená svačina v multibalení
• Křupavé kakaové cereální sušenky s čokoládovými pecičkami 
• Upečené z 5 celozrnných cereálií (pšenice, oves, žito, ječmen, špalda)
• Zdroj vlákniny
• S moukou pocházející z Iniciativy Harmony pro udržitelné pěstování pšenice

 

O společnosti

Všechno začíná v rodině Kašpara Melichar Baltazara Fiedora a jeho ženy Amálie, kteří společně zakládají v Opavě rodinný podnik na pečení oplatek. První produkty byly kulaté oplatky slazené cukrem a pečené na otevřeném ohni. Označení Opavia se původně vztahovalo k továrně v Opavě.

    

Nyní se s ním pracuje jako se značkou produktů, které se vyrábějí ve třech českých továrnách, v Opavě, Lovosicích a Mariánských Lázních. Většina produkce pochází z České republiky, část je vyráběna také v zahraničních továrnách.

 

 

Skladovací podmínky
Uchovejte v suchu. Chraňte před teplem.
Název a adresa výrobce
Mondelez Czech Republic s.r.o., Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8-Karlín
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cereálie 66,2 % [pšeničná mouka 46,5 %, celozrnné cereálie 19,7 % (ovesné vločky 10,2 %, celozrnná žitná mouka 3,8 %, celozrnná pšeničná mouka 3,7 %, celozrnná ječná mouka 1 %, celozrnná špaldová mouka (pšenice) 1 %)], Cukr, Řepkový olej, Čokoládové pecičky 5 % [cukr, kakaová hmota, rostlinné tuky (palmový, bambucký v různém poměru), dextróza, kakaové máslo, emulgátor (sójový lecitin)], Plnidlo (polydextrosa), Kakaový prášek se sníženým obsahem tuku 3,2 %, Pšeničný škrob, Kypřicí látky (hydrogenuhličitan amonný, hydrogenuhličitan sodný, dihydrogendifosforečnan sodný), Směs minerálních látek (uhličitan vápenatý, uhličitan hořečnatý, elementární železo), Emulgátory (sójový lecitin, E472e), Sušené odstředěné mléko, Jedlá sůl, Aromata.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1791 kJ
Energetická hodnota 426 kcal
Tuky 13.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2.1 g
Sacharidy 64.5 g
Z toho cukry 17 g
Vláknina 7.8 g
Bílkoviny 8.5 g
Sůl 0.73 g

Alergeny

Lepek Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1002145