0
K pokladně

Bösinger Párky vídeňské 40x25g (80% masa)

1 kg
Běžná cena
349,90 Kč 349,90 Kč/kg

Značka: Bösinger

Země původu:
Německo
Popis produktu

Lahodné, jemně mleté párečky z vepřového masa.

TIP

Párečky doporučujeme ohřát po dobu 5 minut v horké vodě – nevařit! Jako přílohu k nim doporučujeme čerstvé pečivo a kečup.

O výrobci

Kvalita z tradice. Již více než 60 let.
Bösinger Fleischwaren GmbH je středně velká společnost s dlouholetou tradicí se sídlem ve Schwarzwaldu, v obci Bösingen, nedaleko města Rottweil.

Historie firmy sahá až do roku 1958. Tehdy se prasata a skot chovaný místními farmáři porážely, zpracovávaly na čerstvé maso, klobásy a schwarzwaldskou šunku a prodávaly regionálně. V následujících letech se společnost vyvinula v celostátního dodavatele a dosáhla prvních kotací v německém maloobchodě.

Po přelomu tisíciletí a v následujících letech se firma stále více specializovala na schwarzwaldské speciality. Zejména syrová šunka, lososová šunka a výrobky z vařené šunky, stejně jako čerstvé a uzené klobásy jsou nepřekonatelné z hlediska chuti a nejlepšího zpracování.

Investicí do budoucna je nově realizované energetické centrum. Po cca čtyřměsíční instalační fázi byla koncem roku 2015 uvedena do provozu nová kombinovaná teplárna skládající se z parního kotle a kogenerační jednotky.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě max 7 °C
Název a adresa výrobce
Bösinger Fleischwaren GmbH, RIEDSTRASSE 5 - 9, BÖSINGEN, 78662
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vepřové maso 80%, pitná voda, sádlo, jodidovaná jedlá sůl, dextosa, koření, stabilizátory: citronan sodný, difosforečnany; antioxidant: kyselina citronová; emulgátor: mono-a digliceridy mastných kyselin, extrakty koření; konzervanty: dusitan sodný.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 4483 kJ
Energetická hodnota 286 kcal
Tuky 11.1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1 g
Sacharidy 12 g
Z toho cukry 2 g

Charakteristika

Celkový obsah masa 80 - 89%

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1056776