0
K pokladně

Vodňanské Kuře Labužnické párky

180 g
Běžná cena
29,90 Kč 166,11 Kč/kg

Značka: Vodňanské Kuře

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Jemně vypracované kuřecí párky (kombinace kuřecích prsních řízků a vepřového masa) v transparentním celofánovém střevě. Střevo není jedlé. 

Masný výrobek tepelně opracovaný.


O výrobci

Pod heslem: „Vždy čerstvé, vždy chutné!" přinášíme na trh produkty té nejvyšší kvality.

Jsme obchodní společnost Vodňanská drůbež, a.s., největší český zpracovatel a dodavatel drůbežího masa v České republice! Ve třech zpracovatelských závodech zpracováváme na moderně vybavených porážkách jateční drůbež, drůbeží výrobky a jsme jediným českým zpracovatelem kachního masa u nás. Zpracovatelské závody a distribuční centra se nacházejí ve Vodňanech, Modřicích, Mirovicích a distribuční centrum ve Skořenicích.

Všechny provozovny splňují přísné veterinárně – hygienické normy ČR a EU a splňují všechna kritéria pro export do 3. zemí. Zpracovává se zde přísně veterinárně kontrolovaná drůbež pouze z českých uzavřených chovů. K výkrmu této drůbeže se používají krmné směsi vyrobené ze surovin nakoupených, ošetřených a uskladněných dle platných ISO norem.

 

Adresa dodavatele
Vodňanská drůbež, a.s., Radomilická 886, 389 01 Vodňany, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 0 až +5 °C
Název a adresa výrobce
Vodňanská drůbež, a.s., Radomilická 886, 389 01 Vodňany, Česká republika
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 19 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 19 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Kuřecí maso 53%, pitná voda, vepřové maso 12%, kuřecí kůže, vepřový tuk, jedlá sůl, konzervant dusitan sodný, bramborový škrob, extrakty koření, stabilizátor: polyfosforečnany, trifosforečnany, aroma, antioxidant  kyselina L-askorbová, koření, česnek,  celofánové střívko.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 770 kJ
Energetická hodnota 184 kcal
Tuky 13 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 5.7 g
Sacharidy 4 g
Z toho cukry < 0.5 g
Bílkoviny 13 g
Sůl 1.9 g

Charakteristika

Celkový obsah masa do 70%

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1073787