0
K pokladně

IBK trade Mandle v mléčné čokoládě se skořicí

80 g
Běžná cena
38,90 Kč 486,25 Kč/kg

Značka: IBK trade

Země původu:
Nizozemsko
Popis produktu

Jemná mandlová jádra v sladké mléčné čokoládě a skořici. 

Ideální jako malá svačinka nebo dezert, když vás honí mlsná.

O mandlích

Mandle jsou plody mandloně obecné. Tento listnatý strom dorůstá do výšky 14 m a původem je ze středomořských oblastí Blízkého východu. Přestože je mandle obecně známá jako ořech, ve skutečnosti se jedná o jedlá semena ve tvaru slzy.

O výrobci 

Firma IBK Trade byla založena v roce 1992 v Praze. Specializujeme se na dovoz, zpracování, balení a distribuci širokého sortimentu ořechů, sušeného ovoce, semen a dražovaných produktů.

oužíváme moderní výrobní technologie a jsme vybavení špičkovými stroji na třídění, pražení, sekání a balení. V oblasti zpracování disponujeme širokými možnostmi a zkušenostmi.

Systém řízení kvality - International Food Standard IFS je zárukou neustálého zvyšování jakosti nabízených produktů a hodnoty poskytovaných služeb. Naším primárním cílem je spokojenost zákazníků. Chceme být spolehlivým partnerem pro naše odběratele i konečné spotřebitele.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě do 20 °C. Chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.
Název a adresa výrobce
IBK TRADE a.s., Havlíčkova 157, 394 03 Horní Cerekev, Česká republika
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 182 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 182 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Mléčná čokokáda 67 % (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, sušená syrovátka, sušené plnotučné mléko, mléčný tuk, emulgátor E322, přírodní vanilkové aroma), mandle 29%, mletá skořice 2%, glukózový sirup, palmový olej, potahované látky E414, E904. Výrobek může obsahovat arašídy, skořápkové plody, sezam a oxid siřičitý.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2266 kJ
Energetická hodnota 544 kcal
Tuky 35 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 12 g
Sacharidy 44 g
Z toho cukry 41 g
Bílkoviny 11 g
Sůl 0.07 g

Alergeny

Sója Ano
Mléko Ano
Skořápkové plody Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1055576