Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

ALNATURA BIO Špenát smetanový

450 g
Běžná cena
58,90 Kč 130,89 Kč/kg

Značka: ALNATURA

Země původu:
Německo
Popis produktu

Jemně kořeněný špenát zjemněný smetanou. Špenát Alnatura se ihned po sklizni omyje, roztřídí, zjemní smetanou, okoření a hluboce zmrazí. Tímto způsobem se zachovají jeho přírodní vlastnosti a skvělá chuť. Krémový špenát Alnatura je vynikající jako příloha, k rybám nebo do nákypů. Všechny složky jsou pěstované ekologicky.

  • BIO kvalita
  • z Německa
  • ochucený smetanou a kořením

Doporučení k přípravě

V hrnci: mražený smetanový špenát dejte do hrnce a na mírném ohni nechte rozmrazit. Poté vařte asi 1 minutu. Během vaření několikrát zamíchejte.

V mikrovlnné troubě: zmrazený špenát vložte do nádoby vhodné do mikrovlnné trouby s víkem. Vařte při 600 wattech asi 14 minut. V polovině doby vaření promíchejte. Po uvaření by se špenát neměl znovu ohřívat!

O výrobci  

Německá společnost Alnatura působí v oblasti distribuce potravin s důrazem na udržitelnost a ekologii od roku 1984. Sídlem se nachází v německém Darmstadtu a zakladatelem je Götz Rehn, který stojí v čele společnosti dodnes. 

V roce 2003 proběhlo zahájení prodeje BIO produktů Alnatura v prodejnách Dohle. Mnoho produktů Alnatura nese pečeť ekologického sdružení, jako je Bioland, Demeter nebo Naturland. Tato trojice je pomyslným strážcem a garantem ekologického zemědělství.  

Klíčové vlastnosti BIO řady Alnatura 

  • 100% organické ingredience
  • přísady podle směrnic  Bioland , Demeter a Naturland
  • méně je často více: zejména pro sůl a cukr - mnoho produktů Alnatura má záměrně snížený obsah cukru
  • vývoj produktů s externími odborníky
  • co nejkratší seznamy ingrediencí - vyhnutí se přísadám kdekoli je to možné
  • do sklenice, sáčku jde jen to, co je opravdu nutné

Udržitelnost je nezbytnou součástí firemní kultury a filozofie Alnatura. Jedná se o nejdůležitější pilíř, který je postaven z respektu a úcty k životnímu prostředí.  Chápání udržitelnosti společnost zobrazuje jako lemniscateznamení nekonečna, protože všechno je propojeno a má na sebe vliv.  

Alnatura se řídí heslem “smysluplné pro lidi i planetu”. Rozmanitá příroda a udržitelné zemědělství jsou základem veškerého života. Na pozadí klimatických změn a milionů ohrožených druhů zvířat a rostlin je tato vize pro ekosystém důležitější než kdy dříve. 

A právě proto je klíčové, aby místo čistě ekonomických zájmů byli do středu našich myšlenek a činů postavený člověk a udržitelná společnost. 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě -18 °C a nižší
Název a adresa výrobce
Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma Ghandi-Str. 7. 64295 Darmstadt, Germany
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Špenát, SMETANA 17%, slunečnicový olej, mořská sůl, SUŠENÉ ODTUČNĚNÉ MLÉKO,rýžový škrob , bramborový škrob, zahušťovadlo: guarová guma, E574 dextróza,koření (sušená cibule , muškátový květ, pepř) z ekologického zemědělství (Může obsahovat: LEPEK, SÓJOVÉ BOBY, MLÉKO, CELER).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 216 kJ
Energetická hodnota 52 kcal
Tuky 3.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.3 g
Sacharidy 1.8 g
Z toho cukry 0.5 g
Bílkoviny 2.3 g
Sůl 0.71 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1054916