0
K pokladně

Metro Chef Špenát listový individuálně rychle zmrazený (IQF)

1 kg
Běžná cena
74,90 Kč 74,90 Kč/kg

Značka: Metro Chef

Země původu:
Belgie
Popis produktu

Mražením zelenina skvěle konzervuje své výživové hodnoty, vitamíny a zdraví prospěšné látky. Špenát má skvělý vliv na zrak a podporuje správné funkce srdce, mozku a svalové tkáně. Jednotlivé porce je potřeba nejprve rozmrazit ve vroucí vodě a ihned je možné jej využít k jakémukoliv receptu. Skvěle se hodí k rýži, těstovinám a do omáček.

 

Vařte jako šéfkuchař s privátní značkou Metro Chef.

Metro Chef je hlavní vlajkovou lodí privátních značek společnosti makro v potravinách. Pod tímto označením najdete kvalitní produkty, které uspokojí vaše náročné gurmánské potřeby a jsou ideální volbou pro všechny, kteří sdílejí nadšení pro vaření z kvalitních surovin.

Tato značka klade důraz na všechny potřebné certifikace výrobků a jejich dodavatelů, dodržování vysokých kvalitativních standardů a v neposlední řadě také na udržitelnost životního prostředí.

Sortimentní řada se pravidelně rozšiřuje o nové trendy výrobky, které stojí za vyzkoušení.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě -18°C a nižší. Při -18°C minimální trvanlivost do: viz níže Uchování u spotřebitele: - 6°C: 1 týden, -12°C: 1 měsíc, - 18 °C: viz datum minimální trvanlivosti uvedné na spodní části obalu. Po rozmrazení znovu nezmrazujte!
Název a adresa výrobce
D'ARTA N.V., PITTEMSESTRAAT 58A, ARDOOIE, 8850
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
špenát

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 91 kJ
Energetická hodnota 22 kcal
Tuky 0.4 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 0.6 g
Z toho cukry 0.2 g
Bílkoviny 2.8 g
Sůl 0.08 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1039867