0
K pokladně

ALNATURA BIO Zeleninová směs asijská

450 g
Běžná cena
115,90 Kč 257,56 Kč/kg

Značka: ALNATURA

Země původu:
Německo
Popis produktu

Zeleninová směs pro rychlou přípravu asijských pokrmů. Tato veganská BIO zeleninová směs kombinuje pečlivě vybrané lusky cukrového hrášku, bílé zelí a mrkev a další jemnou zeleninu - hluboce zmrazenou přímo po sklizni; koření, sójová omáčka a zázvor jí dodávají typický asijský nádech. Zeleninovou pánev Alnatura Asia jednoduše upravte na pánvi a podávejte například s rýží a tofu.

 • BIO kvalita
 • zeleninová směs s cukrovým hráškem, bílým zelím a mrkví
 • zmrazená ihned po sklizni
 • jemně ochucená sójovou omáčkou a zázvorem
 • vegan

Doporučení k přípravě

Na pánvi: hluboce zmrazenou směs smícháme se 3 lžícemi vody a dusíme za občasného míchání při střední teplotě cca 6-8 minut.

O výrobci  

Německá společnost Alnatura působí v oblasti distribuce potravin s důrazem na udržitelnost a ekologii od roku 1984. Sídlem se nachází v německém Darmstadtu a zakladatelem je Götz Rehn, který stojí v čele společnosti dodnes. 

V roce 2003 proběhlo zahájení prodeje BIO produktů Alnatura v prodejnách Dohle. Mnoho produktů Alnatura nese pečeť ekologického sdružení, jako je Bioland, Demeter nebo Naturland. Tato trojice je pomyslným strážcem a garantem ekologického zemědělství.  

Klíčové vlastnosti BIO řady Alnatura 

 • 100% organické ingredience
 • přísady podle směrnic  Bioland , Demeter a Naturland
 • méně je často více: zejména pro sůl a cukr - mnoho produktů Alnatura má záměrně snížený obsah cukru
 • vývoj produktů s externími odborníky
 • co nejkratší seznamy ingrediencí - vyhnutí se přísadám kdekoli je to možné
 • do sklenice, sáčku jde jen to, co je opravdu nutné

Udržitelnost je nezbytnou součástí firemní kultury a filozofie Alnatura. Jedná se o nejdůležitější pilíř, který je postaven z respektu a úcty k životnímu prostředí.  Chápání udržitelnosti společnost zobrazuje jako lemniscateznamení nekonečna, protože všechno je propojeno a má na sebe vliv.  

Alnatura se řídí heslem “smysluplné pro lidi i planetu”. Rozmanitá příroda a udržitelné zemědělství jsou základem veškerého života. Na pozadí klimatických změn a milionů ohrožených druhů zvířat a rostlin je tato vize pro ekosystém důležitější než kdy dříve. 

A právě proto je klíčové, aby místo čistě ekonomických zájmů byli do středu našich myšlenek a činů postavený člověk a udržitelná společnost. 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě -18 °C a nižší. Po rozmrazení znovu nezamrazujte!
Název a adresa výrobce
Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma Ghandi-Str. 7. 64295 Darmstadt, Germany
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Paprika 22 %, lusky cukrového hrášku 21 %, bílá ředkev 15 %, mrkev 13%, klíčky fazolí Mungo 12 % , žampiony 6 %, SOJOVÁ OMÁČKA 3 % (voda, SOJOVÉ BOBY, PŠENICE, mořská sůl), třtinový cukr , slunečnicový olej, česnek, kandovaný zázvor (zázvor, voda, cukr), mořská sůl, rajčatový protlak ,citronová šťáva, mletá paprika, kukuřičný škrob , pepř z ekologického zemědělství (Může obsahovat: KORÝŠI, RYBY, VEJCE, MLÉKO, CELER, HOŘČICE, MĚKÝŠI).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 175 kJ
Energetická hodnota 42 kcal
Tuky 0.9 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.2 g
Sacharidy 5.3 g
Z toho cukry 4 g
Bílkoviny 2 g
Sůl 0.88 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1054914