0
K pokladně

Bella Bohemia Odličovací tampony +30% zdarma

80 ks
Běžná cena
38,90 Kč 0,49 Kč/ks

Značka: Bella

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Bella tampony pro dokonalé odlíčení. Balení obsahuje 80 kusů, plus navíc 30 % zdarma. 

Důkladné večerní odlíčení je stejně důležité jako ranní nalíčení, neboť má dlouhodobě velký vliv na vaši krásu. Odličovací tampony Bella Cotton by proto neměly chybět v koupelně či na toaletním stolku žádné ženy. Vyrobeny jsou z kvalitního materiálu, kterým je 100% přírodní bavlna. Kruhové odličovací tampony s povrchovou strukturou včelí plástve mají čisticí úlohu, strana neembosovaná potom jemně stírá z pokožky nečistoty. Dosáhnete s nimi zkrátka důkladného odlíčení, což je jeden z podstatných prvků pro zdraví vaší pleti.

O výrobci

Bella je jednou ze značek TZMO SA. Ta je vedoucím evropským výrobcem a dodavatelem na světové trhy. Specializuje se na zdravotnické prostředky a kosmetiku. Bella si dala za cíl svými výrobky pomoci dívkám a ženám okouzlit svět. Díky nejmodernějším technologiím a neustálému rozvinu dobyla trhy střední a východní Evropy. Svou kvalitou se snaží získat i trhy západní Evropy a Asie. Bella to jsou především hygienické vložky, slipové vložky, tampony a kosmetika pro intimní hygienu. Jsou vždy bezpečné a zájemkyně se na ně mohou spolehnout.

Zajímavosti

Odličovací tampony se staly nepostradatelnou součástí hygienické výbavy každé ženy i mladé slečny. Doma se vám tak nikdy neztratí. Oceníte je především pro vysokou pohodlnost použití a skvělý výsledek při čistění pleti. 

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Název a adresa výrobce
Bella Bohemia s.r.o., Vlastibořská 2789/2, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

100% přírodní bavlna.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1005608