0
K pokladně

Bella Control Discreet Normal inkontinenční vložky

12 ks

Nakupte více za méně

Běžná cena
74,90 Kč 6,24 Kč/ks

Značka: Bella

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Bella Control Discreet je řada prodyšných urologických vložek určených pro ženy s citlivým močovým měchýřem a mírnou inkontinencí.Vlastnosti produktu:anatomický tvar, přizpůsobení se tělu,měkká netkaná textilie pro maximální pohodlí,prodyšný - prodyšný, minimalizující riziko podráždění,superabsorbent použitý ve vložkách má kromě silných absorpčních vlastností také vlastnosti, které vylučují intimní vůni,bez latexu - snižují riziko alergií,gynekologicky testované - získali pozitivní názor odborníků provádějících testy,jednotlivě balené v netkaných sáčcích.

O značce

Bella, to jsou především hygienické vložky, slipové vložky, tampony a kosmetika pro intimní hygienu. Cílem značky je pomoci dívkám a ženám po celém světě. Výrobky značky jsou bezpečné a zákaznice se na ně mohou vždy spolehnout. Bella je značkou evropské společnosti TZMO SA, která je vedoucím evropským výrobcem a dodavatelem na světové trhy. Specializuje se na zdravotnické prostředky a kosmetiku.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Název a adresa výrobce
TZMO SA, Żółkiewskiego 20/26, 87-100 Toruń, Polsko
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
buničina, superabsorbent, paropropustná spodní vrstva, vrchní vrstva z netkaného materiálu, hydrobobní netkaný materiál, pružné vlákno, tavná lepidla, odstranitelný papír, vodou ředitelná barva

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1020117