Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

Bella Normal hygienické vložky

20 ks
Běžná cena
38,90 Kč 1,94 Kč/ks

Značka: Bella

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Bella Normal jsou tradiční hygienické vložky bez postranních křidélek s klasickou tloušťkou. Pro ženy, které ocení pohodlí, bezpečnost a přirozenost. Vložka je pokryta jemnou a na dotek příjemnou netkanou textilií Softiplait. Je prodyšná, takže se cítíte pohodlně.

O výrobci

Bella, to jsou především hygienické vložky, slipové vložky, tampony a kosmetika pro intimní hygienu. Cílem značky je pomoci dívkám a ženám po celém světě. Výrobky značky jsou bezpečné a zákaznice se na ně mohou vždy spolehnout. Bella je značkou evropské společnosti TZMO SA, která je vedoucím evropským výrobcem a dodavatelem na světové trhy. Specializuje se na zdravotnické prostředky a kosmetiku.
 

Adresa dodavatele
TZMO Czech Republic s.r.o., Okružní 1174, 250 81 Nehvizdy
Název a adresa výrobce
TZMO S.A., ul.Zolkiewskiego 20/26, 87-100 Toruň, Polsko
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Buničina, hydrofilní netkaná textilie, paropropustná spodní vrstva, lepidlo, odstranitelný papír.
 

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1005586