0
K pokladně

Rio Mare Insalatissime Tuňákový salát s kukuřicí

160 g
Akční cena 88,90 Kč
od 3 ks
109,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
134,90 Kč 843,13 Kč/kg

Značka: Rio Mare

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Jedinečná chuť tuňáka Rio Mare příhodně kombinovaná s aromatickou zeleninou a v některých variantách obohacená i o chutné obiloviny.
Kdykoli připravené ke konzumaci díky balení, které zaručuje zachování chuti.
Varianta s tuňákem a sladkou kukuřicí je ideální pro milovníky jemných chutí, neboť výrazná chuť tuňáka je zde v perfektním souladu se sladkou chutí kukuřice, baby mrkviček a hrášku.

O VÝROBCI

Italská společnost Rio Mare nabízí tuňáka výjimečného pro kvalitu masa, které má vždy nádech mořské soli a středomořského olivového oleje. Původ každého kousku je možné dohledat, a to od chvíle odlovu až po umístění na pulty obchodu. Ryby jsou zpracovány nedaleko místa odlovu a následně zakonzervovány v nejmodernějším závodě svého druhu v Evropě v italském Cermenate v provincii Como.  

ZAJÍMAVOST
 
Velké rybářské lodě, které se používají k odlovu tuňáků se nazývají traulery. Na délku mohou měřit více jak 100 metrů. Jsou už vybaveny chladírenskými boxy, aby se ryby uchovávaly v maximální čistotě.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před teplem.
Název a adresa výrobce
BOLTON ALIMENTARI S.p.A., Via L. Einaudi 18/22, 22072 Cermentane (CO), Itálie
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Kukuřice (29%), maso z tuňáka pruhovaného(26%), kukuřičný olej, mrkev (11%), hrášek (11%), černé olivy (3%), citrónová šťáva, jedlá sůl. Může obsahovat lepek.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 761 kJ
Energetická hodnota 182 kcal
Tuky 13 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.7 g
Sacharidy 6.5 g
Z toho cukry 2 g
Bílkoviny 9 g
Sůl 1.5 g

Alergeny

Ryby Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000421