0
K pokladně

Franz Josef Kaiser Tuňákový salát fazolový mix

160 g
Běžná cena
89,90 Kč 561,88 Kč/kg

Značka: Franz Josef Kaiser

Země původu:
Španělsko
Popis produktu

Tuňákový salát s fazolemi, cizrnou a zeleninou.

O výrobci

Ve Zlíně, městě zasvěcenému podnikání, působí mezinárodní společnost GASTON, která se pyšní značkami Franz Josef Kaiser, Giana a nově také Asia Time. 

Na trhu s trvanlivými potravinami se pohybujeme od roku 1991. Za sebou tak máme již více než 25 let importu a exportu kvalitních potravin. Z celého světa pro vás vybíráme nejlepší produkty jako olivové oleje a olivy, rybí konzervy, ovocné kompoty a sterilovanou zeleninu, dále pak luštěniny, rýže či těstoviny atd. Naše výrobky najdete v předních obchodních řetězcích. A odkud vám je dopravujeme? Mezi zeměmi dovozu najdete Thajsko, Řecko, Ekvádor, Peru, Filipíny, Indonésii, Turecko, Španělsko, Portugalsko, Maroko, Holandsko, Itálii, Bulharsko, Maďarsko, Island, Indii, Vietnam, Papuu Novou Guineu, Čínu a další.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 5-25°C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Bílé fazole 30,3%, kousky TUŇÁKA* pruhovaného (Katsuwonus pelamis) 25%, kukuřičný olej, zelené fazole 9,1%, mrkev 7,9%, cizrna 6,1%, červená paprika 4,2%, černé olivy 3%, jedlá sůl. Může obsahovat stopy OBILOVIN*, KORÝŠŮ*, VAJEC*, HOŘČICE* a SIŘIČITANŮ*.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 865 kJ
Energetická hodnota 208 kcal
Tuky 13 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.5 g
Sacharidy 7.4 g
Z toho cukry 0.6 g
Bílkoviny 12 g
Sůl 1.2 g

Alergeny

Ryby Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1003473