0
K pokladně

Rio Mare Insalatissime Tuňákový salát Mexico

160 g
Akční cena 74,90 Kč
od 3 ks
104,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
124,90 Kč 780,63 Kč/kg

Značka: Rio Mare

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Unikátní chuť tuňáka Rio Mare je skvěle dochucena kvalitní zeleninou a v některých receptových variantách, doplněna chutnými obilovinami.
Obal „Ready-to-eat“ zaručuje stálou svěžest a lahodnou huť, je vhodný pro okamžitou konzumaci. 
Varianta Insalatissime Mexico 220 g je ideální pro ty, kteří mají rádi různé příchutě, protože chuť tuňáka je umocněna vynikající kombinací zeleniny a koření.

O VÝROBCI

Italská společnost Rio Mare nabízí tuňáka výjimečného pro kvalitu masa, které má vždy nádech mořské soli a středomořského olivového oleje. Původ každého kousku je možné dohledat, a to od chvíle odlovu až po umístění na pulty obchodu. Ryby jsou zpracovány nedaleko místa odlovu a následně zakonzervovány v nejmodernějším závodě svého druhu v Evropě v italském Cermenate v provincii Como.  

ZAJÍMAVOST
 
Velké rybářské lodě, které se používají k odlovu tuňáků se nazývají traulery. Na délku mohou měřit více jak 100 metrů. Jsou už vybaveny chladírenskými boxy, aby se ryby uchovávaly v maximální čistotě. 

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu. Chraňte před teplem.
Název a adresa výrobce
BOLTON ALIMENTARI S.p.A., Via L. Einaudi 18/22, 22072 Cermentane (CO), Itálie
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Maso z tuňáka pruhovaného (26%), červené fazole (23,5%), kukuřice (20%), kukuřičný olej, mrkev (6%), paprika (6%), jedlá sůl, aromata. Může obsahovat lepek.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 833 kJ
Energetická hodnota 199 kcal
Tuky 13 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.7 g
Sacharidy 9.5 g
Z toho cukry 2.5 g
Bílkoviny 10 g
Sůl 1.5 g

Alergeny

Ryby Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000420