0
K pokladně

Auga BIO Žampiony marinované celé

250 g
Akční cena 52,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
64,90 Kč 259,60 Kč/kg

Značka: Auga

Země původu:
Litva
Popis produktu

Organické křupavé marinované žampióny vcelku. Ready to eat.

Tyto organické žampiony z naší farmy jsou ručně sbírány, pečlivě vybírány a zpracovávány v nedaleké továrně. Proto jsou vždy zabaleny čerstvé a skvěle chutnají! Marinované žampiony jsou připraveny k příme konzumaci jako svačinka. Jsou chutné, křupavé a malé velikosti a jsou také ideální pro salát nebo jakoukoli přílohu.

  

Naše lahodné žampiony jsou baleny v inovativním lehkém sáčku, který lze nazvat obalem budoucnosti, protože je šetrnější k životnímu prostředí než tradiční obaly. Bylo prokázáno, že má během svého životního cyklu výrazně méně emisí CO2 ve srovnání se skleněnou nádobou nebo plechovkou stejné velikosti.

O ZNAČCE

Skupina AUGA jednou z největších vertikálně integrovaných společností vyrábějících biopotraviny v Evropě. Skupina společností spravuje cca 38 000 ha ekologicky certifikované orné půdy a vyvíjí udržitelný zemědělský model.

  

Jsme odborníci v našem oboru až do nejmenších detailů. Jsme zodpovědní za zajištění kvality, efektivity a otevřené komunikace se zákazníkem. Rozhodli jsme se zásadním a neměnným rozhodnutím stát se společensky odpovědnou skupinou společností - zapojit se pouze do ekologického a ekologicky udržitelného zemědělství a výroby potravin.

Skladovací podmínky
Uchovávejte v chladu a suchu, nevystavujte přímému slunečnímu svitu.
Název a adresa výrobce
Baltic Champs, UAB, Konstitucijos pr. 21C, Quadrum North, 08130 Vilnius, Litva
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Žampiony (žampion dvouvýtrusý - Agaricus bisporus)* 56%, marináda 44% (voda, lihovina, cukr *, mořská sůl, koření *, antioxidační kyselina askorbová). *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 90 kJ
Energetická hodnota 21 kcal
Tuky 0.1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.06 g
Sacharidy 3.5 g
Z toho cukry 2 g
Vláknina 1.1 g
Bílkoviny 1.6 g
Sůl 0.9 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1047456