0
K pokladně

Pragolaktos Plnotučné mléko bez laktózy (3,5%)

1 l
Běžná cena
26,90 Kč 26,90 Kč/l

Značka: Pragolaktos

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Už Vás nebaví se omezovat v tom, co si nalijete do kávy nebo přidáte k oblíbeným cereáliím, protože máte intoleranci na laktózu? Vyzkoušejte hedvábné mléko Pragolakotos, které je bez laktózy, tudíž je plnohodnotnou alternativou pro děti a dospělé, kteří trpí sníženou tolerancí laktózy. Už žádná omezení, vychutnejte si svou sklenici mléka každý den. V praktickém obalu se znovu uzavíratelným uzávěrem na Vás bude čekat perfektně vychlazené v lednici.

O výrobci:
Laktos Kyje byl v roce 1991 zaregistrován jako státní podnik Pragolaktos. K jeho privatizaci došlo 1.12.1992, kdy byla založena společnost Pragolaktos, a.s. Jako nejvýznamnější zpracovatel mléka v ČR garantuje prvotřídní jakost výrobků. Využívá nejmodernější technologie zpracování a balení mléka. Společnost Pragolaktos je hrdým držitelem certifikátu IFS. Organizace IFS je neziskovou organizací, která spravuje mezinárodní standardy IFS Food, IFS Logistics, IFS Cash & Carry, IFS HPC a IFS Brokers.

Název a adresa výrobce:

Mlékárna Pragolaktos, a.s., ČESKOBRODSKÁ 1174, PRAHA 9 - KYJE, 198 00

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu. Po otevření skladujte v chladničce (při teplotě max.+ 8°C) a spotřebujte do 2 dní
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

mléko, enzym laktáza může obsahovat: Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 266 kJ
Energetická hodnota 64 kcal
Tuky 3.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2 g
Sacharidy 4.7 g
Z toho cukry 4.7 g
Bílkoviny 3.3 g
Sůl 0.1 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1036921