0
K pokladně

Ahmad Tea Green Tea Zelený čaj 200g

100 ks
Akční cena 119,90 Kč
od 3 ks
149,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
184,90 Kč 1,85 Kč/ks

Značka: Ahmad Tea

Země původu:
Spojené arabské emiráty
Popis produktu

Směs zeleného čaje zaujme výraznou vůní rozkvetlé letní louky. Jde o povzbuzující, nápoj s jemnou chutí a neodolatelným květinovým aroma. Skvěle se hodí pro povzbuzení na studená rána, ale spolehlivě zahřeje při každé příležitosti – ideální volba pro nadcházející zimní období! Okuste, jak chutná čaj přimo z Británie, kolébky čajových dýchánků.

Balení obsahuje 100 jednotlivě balených sáčků.

O výrobci

Ahmad Tea je rodinná firma se sídlem ve Velké Británii. V chuti čajů Ahmad se promítá bezbřehá láska k tomuto klasickému britskému teplému nápoji, která trvá už 4 generace. Klíč ke kvalitě čajů Ahmad leží v pečlivém přístupu k výrobnímu procesu, od výběru těch nejlepších čajových lístků na plantážích až po prezentaci hotových čajů v originálním balení. Není divu, že si čaje Ahmad získaly miliony věrných zákazníků v 80 zemích světa.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 5-20°C.
Název a adresa výrobce
Big Shock s.r.o., Na Viničních horách 1831/16, 160 00 Praha 6
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Zelený čaj, porcovaný.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1004798