0
K pokladně

Ahmad Tea Earl Grey černý čaj 200g

100 ks
Běžná cena
169,90 Kč 1,70 Kč/ks

Značka: Ahmad Tea

Země původu:
Spojené arabské emiráty
Popis produktu

Jemná elegantní směs nejjemnějších a nejkvalitnějších černých čajů, podpořená citrusovou vůní bergamotu. Earl Grey je dost možná nejpopulárnější čajovou směsí na světě. Pro miliony lidí ve stovkách zemí vytváří jeho okouzlující chuť představu anglického životního stylu.

Balení obsahuje 100 jednotlivě balených sáčků.

O výrobci

Ahmad Tea je rodinná firma se sídlem ve Velké Británii. V chuti čajů Ahmad se promítá bezbřehá láska k tomuto klasickému britskému teplému nápoji, která trvá už 4 generace. Klíč ke kvalitě čajů Ahmad leží v pečlivém přístupu k výrobnímu procesu, od výběru těch nejlepších čajových lístků na plantážích až po prezentaci čajů v originálním balení. Není divu, že čaje Ahmad si získaly miliony věrných zákazníků v 80 zemích světa.

Doporučení

Earl Grey je ideálním základem pro známý anglický rituál čaje o páté. Nedoporučujeme ho zalévat mlékem, mnohem lepší je se šťavnatým plátkem citronu, který oživí jeho citrusové tóny.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.  
Název a adresa výrobce
Big Shock s.r.o., Na Viničních horách 1831/16, 160 00 Praha 6
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Černý čaj ochucený bergamotem.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1004797