0
K pokladně

Pickwick Zelený čaj s citronem 40g

20 ks
Akční cena 31,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
47,90 Kč 2,40 Kč/ks

Značka: Pickwick

Země původu:
Nizozemsko
Popis produktu

Léty prověřená kombinace zeleného čaje a citrónu nikdy nezklame. Čaj Pickwick je vyrobený z těch nejkvalitních čajových lístků a ochucený citrónovou trávou a oplodím. Zaručeně osvěží a povzbudí smysly, je to proto ideální nápoj do začátku nového dne.

Balení obsahuje 20 jednotlivě balených sáčků.

O výrobci

Vytříbené čaje Pickwick mají přes svůj typicky anglický název původ v Holandsku. Jsou spojeny s neméně známou značkou kávy Douwe Egberts, kterou založili manželé Egbert Douwes a Akke Thijsses v roce 1753. Aby svým čajům dodali tu pravou anglickou eleganci, zvolili pro ně jméno Pickwick, podle klasického anglického díla Kronika Pickwickova klubu od Charlese Dickense. Dnes se jejich čaje prodávají v šesti evropských zemích, včetně Česka a Slovenska.

Značce Pickwick záleží na kvalitě čajů, ale stejně tak i na lidech a prostředí, ze kterého čaje pochází. Jsou proto hrdým nositelem označení UTZ Certified, které spotřebiteli zaručuje, že čaje byly vypěstovány v souladu a rozvoji s životním prostředí a zajištěním lepších životních a pracovních podmínek pro lidi, kteří čaj pěstují.

Při pěstování a výrobě čajů Pickwick je omezováno používání pesticidů, snížují se a používají obaly, které jsou více přátelské k životnímu prostředí, a díky efektivní logistice je snižováno množství emisí CO2 při dopravě.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 5-20°C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Zelený čaj, citronová tráva, aroma, citronové oplodí (2,5 %).

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1004009