0
K pokladně

Hollandia Bifi drink bez laktózy čokoláda

230 ml
Původní cena
27,90 Kč
19,90 Kč 86,52 Kč/l

Značka: Hollandia

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Lahodné čokoládové jogurtové mléko, bez laktózy, s BIFI kulturou od Hollandia.

Obsah laktózy <0,01 g / 100 g.

Součástí balení jogurtových nápojů je speciální dvouvrstvé víčko s názvem “comfort lid“, které dovolí spotřebitelům vychutnávat si svůj nápoj za chůze, v autě, ve vlaku nebo třeba na kole.

O výrobci

Společnost Hollandia byla založena v roce 1991, když z Holandska dovezla první výrobní linku. Od té doby prošla firma nesčetným počtem inovací a rekonstrukcí. Proces výroby jogurtu se však od počátku vůbec nezměnil.

Produkty jsou vyráběny z mléka výběrové kvality a neobsahují žádné stabilizátory. Oproti tomu se mohou pyšnit vysokým obsahem kusového ovoce a lahodnou smetanovou chutí.

 

 

Skladovací podmínky
Uchovejte při teplotě od +2 do +8°C
Název a adresa výrobce
Hollandia Karlovy Vary, s.r.o., Pražská 673, Miřetice u Klášterce nad Ohří, 431 51 Klášterec nad Ohří, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Mléko, ochucující složka 16 % ( čokoláda v prášku 25 % (32 % kakaový prášek, cukr) , cukr, zkaramelizovaný cukr, stabilizátor: pektiny, vanilkový extrakt, přírodní aroma, koncentrát citronové šťávy), mléčná bílkovina, enzym laktáza, jogurtová kultura, kultura Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus (10^6/1 g).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 355 kJ
Energetická hodnota 85 kcal
Tuky 3.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2.2 g
Sacharidy 9.6 g
Z toho cukry 9.6 g
Bílkoviny 3.5 g
Sůl 0.1 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1042054