0
K pokladně

Dione Listový špenát řezaný porce

400 g
Běžná cena
34,90 Kč 87,25 Kč/kg

Značka: Dione

Země původu:
Česká republika
Popis produktu
 
Listový špenát řezaný - hluboce zmrazená zelenina.
Sklízíme pouze celé a čerstvé listy špenátu. Při třídění dbáme na jejich jednotnou barvu a vybíráme pouze listy bez kazů.
 
O Dione

Dione je ryze česká značka prvotřídní zmrazené zeleniny a ovoce. Sídlíme ve středních Čechách v Panenských Břežanech a to vůbec není náhoda. Pro značku Dione totiž zpracováváme nejkvalitnější, povětšinou českou, zeleninu z pěstitelských oblastí jako je Polabí a Litoměřicko, odkud to k nám do Panenskách Břežan je jenom kousek. Zeleninu a ovoce sklízíme ve fázi nejvyšší zralosti, kdy má nejlepší chuť, vůni, barvu, ale také obsah nutričních hodnot, hlavně vitamínů, fitonutrientů a minerálních látek. Z pole to k nám trvá v některých případech jenom pár minut. Strategická poloha našeho moderního zpracovatelského závodu nám umožňuje nabízet hotové produkty Dione třeba již po 3 hodinách od sklizně.

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě -18°C a nižší.
Název a adresa výrobce
AGRIMEX Vestec a.s, Hlavní 199, 250 70 Panenské Břežany, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Špenát listový - porcovaný.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 121.8 kJ
Energetická hodnota 29 kcal
Tuky 0.6 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 4.2 g
Z toho cukry 0.7 g
Bílkoviny 3.6 g
Sůl 0.18 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1003850