0
K pokladně

Prima Eiskoko

45 ml
Běžná cena
9,90 Kč 220,00 Kč/l

Značka: Prima

Země původu:
Česká republika
Popis produktu
Prima Eiskoko, 45 ml

Mražený krém s rostlinným tukem s kokosovou příchutí v mléčné kakaové polevě.

O ZNAČCE

Výroba zmrazených ovocných krémů na dřívku má v Opavě tradici již od počátku 70. let.

S nákupem mrazíren Oceán převzala společnost Bidfood také výrobu zmrzlin. Mezi ně patřily vedle Mrože a mandlového Pegase také vanilková a čokoládová Kostka, kokosové Eiskoko, tvarohový Kuba, kornouty, sníh, ovocné dřeně, dorty i rolády Poezie a Pianissimo. Díky úzké spolupráci se značkou Nowaco zaznamenala opavská výroba zmrzlin v roce 1998 ohromný boom a musela vzniknout zastřešující značka. Tak se zrodila Prima – zmrzlinový ráj s prvním menu na rok 1999.


 

 

Adresa dodavatele
Bidfood Czech Republic s.r.o. V Růžovém údolí 553 Kralupy nad Vltavou, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě -18 °C a nižší.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Rekonstituovaný výrobek z MLÉKA a MLÉKO /voda, sušený MLÉČNÝ výrobek (LAKTÓZA, rostlinné a MLÉČNÉ bílkoviny, částečně hydrogenovaný řepkový olej a MLÉČNÝ tuk, sušený kukuřičný sirup, aroma), sušené odstředěné MLÉKO/, MLÉČNÁ kakaová poleva 20% (kokosový olej, cukr, kakao se sníženým obsahem tuku 7%, sušené MLÉKO odstředěné 4,5%, sušená SYROVÁTKA, emulgátor: SÓJOVÝ lecitin, aroma)/, cukr, SMETANA, kokosový olej, emulgátor: E 471, stabilizátory: E 410, E 412, aroma.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1370 kJ
Energetická hodnota 330 kcal
Tuky 23.1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 19 g
Sacharidy 28.6 g
Z toho cukry 24.2 g
Bílkoviny 1.9 g
Sůl 0.13 g

Alergeny

Sója Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1037064