Získejte dopravu zdarma na 7 dní jako odměnu. Stačí objednat alespoň za 1 500 Kč s doručením do 3. 3. a od 4. 3. vám ji aktivujeme.

0
K pokladně

Rio Mare Paté Rustico Tonno e Olive (olivy)

115 g
Akční cena 69,90 Kč
od 3 ks
89,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
104,90 Kč 912,17 Kč/kg

Značka: Rio Mare

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Tento lahodný výrobek spojuje vynikající chuť masa z tuňáka v nejvyšší kvalitě s delikátními surovinami tradiční středomořské kuchyně, aby vám nabídl pokrm překypující typickou chutí doma připravovaných dobrot.

Balený v praktické plechovce, která ulehčuje manipulaci a roztírání a umožňuje opětovné uzavření a snadné uchovávání načatého balení v lednici.

O výrobci

Italská společnost Rio Mare nabízí tuňáka výjimečného pro kvalitu masa, které má vždy nádech mořské soli a středomořského olivového oleje. Původ každého kousku je možné dohledat, a to od chvíle odlovu až po umístění na pulty obchodu. Ryby jsou zpracovány nedaleko místa odlovu a následně zakonzervovány v nejmodernějším závodě svého druhu v Evropě v italském Cermenate v provincii Como.  

Zajímavost
 
Velké rybářské lodě, které se používají k odlovu tuňáků se nazývají traulery. Na délku mohou měřit více jak 100 metrů. Jsou už vybaveny chladírenskými boxy, aby se ryby uchovávaly v maximální čistotě. 

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při pokojové teplotě
Název a adresa výrobce
Bolton Alimentari S.p.A., Via L. Einaudi, 18/22, Cermenate, Itálie.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Maso z TUŇÁKA pruhovaného (Katsuwonus pelamis) 44%,Olivy 19%,Pitná voda,Kukuřičný olej,Rýžový škrob,Aromata,Jedlá sůl,Zahušťovadlo: karubin,Želírující látka: agar

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 955 kJ
Energetická hodnota 230 kcal
Tuky 18 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2.4 g
Sacharidy 3.5 g
Z toho cukry 0 g
Bílkoviny 1 g
Sůl 1.5 g

Alergeny

Ryby Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1032116