0
K pokladně

Rio Mare Paté Rustico Tonno e Peperoni (paprika)

115 g
Běžná cena
109,90 Kč 955,65 Kč/kg

Značka: Rio Mare

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Tento lahodný výrobek spojuje vynikající chuť masa z tuňáka v nejvyšší kvalitě s delikátními surovinami tradiční středomořské kuchyně, aby vám nabídl pokrm překypující typickou chutí doma připravovaných dobrot.

Balený v praktické plechovce, která ulehčuje manipulaci a roztírání a umožňuje opětovné uzavření a snadné uchovávání načatého balení v lednici.

O výrobci

Italská společnost Rio Mare nabízí tuňáka výjimečného pro kvalitu masa, které má vždy nádech mořské soli a středomořského olivového oleje. Původ každého kousku je možné dohledat, a to od chvíle odlovu až po umístění na pulty obchodu. Ryby jsou zpracovány nedaleko místa odlovu a následně zakonzervovány v nejmodernějším závodě svého druhu v Evropě v italském Cermenate v provincii Como.  

Zajímavost
 
Velké rybářské lodě, které se používají k odlovu tuňáků se nazývají traulery. Na délku mohou měřit více jak 100 metrů. Jsou už vybaveny chladírenskými boxy, aby se ryby uchovávaly v maximální čistotě. 

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při pokojové teplotě
Název a adresa výrobce
Bolton Alimentari S.p.A., Via L. Einaudi, 18/22, Cermenate, Itálie.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Maso z TUŇÁKA pruhovaného (Katsuwonus pelamis) 40%,Sterilovaná paprika 27% (paprika, pitná voda, cukr, jedlá sůl, regulátory kyselosti: kyselina mléčná a kyselina citronová),Kukuřičný olej,Pitná voda,Cukr,Ocet kvasný vinný,Mléčné bílkoviny,Jedlá sůl,Zahušťovadlo: karubin,Želírující látka: agar,Sója

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 945 kJ
Energetická hodnota 228 kcal
Tuky 17.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2.3 g
Sacharidy 4.5 g
Z toho cukry 1.5 g
Bílkoviny 12.5 g
Sůl 1.5 g

Alergeny

Ryby Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1032079