0
K pokladně

Kostelecké Uzeniny Burger hovězí Dvouručák

990 g
Akční cena 250,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
299,90 Kč 302,93 Kč/kg

Značka: Kostelecké Uzeniny

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Mleté hovězí vysoké kvality českého původu připravené tak, že stačí jen rozpálit gril. Maso je nasolené a zformované do žádoucího tvaru bochánku ideální tloušťky, na výseldný burger budete rozhodně potřebovat obě ruce. Balení obsahuje 6 ks, ideální na to, abyste si pochutnali s rodinou či s přáteli.


O výrobci

Kostelecké Uzeniny jsou značkou s více než stoletou tradicí, proslulou už v dobách první republiky. Firma byla po roce 1948 znárodněna, v 90. letech zprivatizována a od roku 2007 je jejím vlastníkem společnost Agrofert Holding, a. s. Proslavené je i její logo – na červeném pozadí černobílý prvorepublikový džentlmen hltající kostelecký párek.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +1 do +4°C.
Název a adresa výrobce
Kostelecké uzeniny a.s., č.p. 60, 588 61 Kostelec, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Hovězí maso 95%, pitná voda, jedlá sůl jodovaná, antioxidanty kyselina askorbová, askorbát sodný, citrát sodný. Baleno v ochranné atmosféře. Určeno k důkladné tepelné úpravě.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 697 kJ
Energetická hodnota 166 kcal
Tuky 11 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 4.4 g
Bílkoviny 16.6 g
Sůl 1.1 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1028825