0
K pokladně

Gurmet Hovězí tatarák

250 g
Akční cena 98,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
119,90 Kč 479,60 Kč/kg

Značka: Gurmet

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Tepelně neopracované hovězí maso výborné na přípravu tataráku.

Bez lepku. Vakuově baleno.

O značce Gurmet

Řezníci z Gurmetu připravují maso pro nejnáročnější zákazníky z gastronomie již od roku 2003 ve vlastním provozu v Kralupech nad Vltavou a od roku 2019 i v Opavě.  V roce 2017 byly výrobky Gurmet představeny i Vám, zákazníkovi v maloobchodě.  Hlavní myšlenkou je nabídnout Vám maso v prvotřídním zpracování s vysokou přidanou hodnotou. Maso Gurmet vyniká tzv. kuchyňskou úpravou, kdy získáváte úsporu času a suroviny při přípravě. V kuchyni není potřeba maso dále očišťovat nebo porcovat, stačí už jen začít s vařením. Gurmet zpracovává hovězí a vepřové maso primárně od chovatelů v České republice. U některých výrobků není tuzemská produkce dostačující, pak vybíráme maso od špičkových evropských dodavatelů, hlavně v Německu, Belgii nebo Irsku.

Gurmet kvalita a ekologie.
Bidfood je od roku 2006 držitelem mezinárodních certifikátů kvality IFS, MSC, ASC a BIO.   V obou našich provozech důsledně pracujeme na snižování uhlíkové stopy a stálém snižování spotřeby vody a elektrické energie. Dále dáváme přednost dodavatelům z České republiky, kteří jsou co nejblíže našim závodům V Kralupech nad Vltavou a Opavě. Postupně instalujeme nejmodernější technologie s minimální spotřebou energií.
Veškeré papírové obaly jsou ze 100% recyklovaného papíru. V případě plastových obalů, které stále nejsou stoprocentně nahraditelné při balení masa (mají nejlepší vlastnosti pro udržitelnost a kvalitu výrobků), používáme obaly, které mají minimálně 20% podíl recyklovaného plastu.
U masa je důležitá i rychlost zpracování a doprava k Vám, zákazníkovi.  Maso pro Vás zpracováváme a dodáváme 6 dní v týdnu tak, aby se k Vám vždy dostal čerstvě vyrobený produkt.
Pokud jste dočetli až sem, pevně věříme, že Vás naše výrobky zaujaly a máme velkou radost z toho, že Vám můžeme poskytnout stejnou kvalitu jako pro nejlepší restaurace v naší zemi.

 

Adresa dodavatele
Bidfood Czech s.r.o. V Růžovém údolí 553 278 01 Kralupy nad Vltavou Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 0 °C až +4 °C. Po otevření vybalte a ihned spotřebujte.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 12 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 12 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Hovězí maso 90 %, pitná voda, slunečnicový olej, jedlá sůl, konzervant: dusitan sodný, stabilizátory: octan sodný, citronan sodný, antioxidant: kyselina citronová, extrakty koření.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 497.8 kJ
Energetická hodnota 117.8 kcal
Tuky 4.2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.2 g
Bílkoviny 19.5 g
Sůl 2.5 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1058754