0
K pokladně

Roku Gin 43%

700 ml
Běžná cena
909,90 Kč 1 299,86 Kč/l

Značka: Roku Gin

Země původu:
Japonsko

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Roku je prémiový Japonský řemeslný gin pocházející ze světoznámého destilatérského domu Suntory v Osace.

Je vytvořený Japonskými řemeslníky s pečlivou pozorností na každý detail a nabízí perfektní vyváženost chuti. Vyrábí se z botanicals, které rostou pouze v Japonsku a jsou sklízeny v různých ročních období aby byla zachována jejich čerstvost a charakter.

Roku v japonštině znamená šest, právě proto je základem pro tuto lahev šestice výrazně japonských surovin: za jaro listy a květy sakury, za léto čajové lístky sencha a gyokuro, za podzim japonský pepř Sansho a za zimu yuzu.

Chuť a vůně

V aroma a chuti ginu určitě pocítíte stopy jinanu, jalovce, pomerančové kůry, skořice či koriandru.

Jedinečný design lahve ve tvaru šestiúhelníku s krásnými rytinami představující to nejlepší z japonského řemesla.

O značce 

Torii Shoten Store, předchůdce Suntory, byl otevřen v roce 1899. Vysněný projekt mladého Shinjiro Toriiho, který se ve věku 20 let rozhodl „vytvořit originální japonské lihoviny vyrobené z japonské přírody, které si může vychutnat celý svět." Shinjiro tvrdě pracoval na svém snu a v roce 1936 uvedl na trh Hermes Gin – první gin Suntory.

Shinjiro a jeho nástupci pokračovali v tvrdé práci a prohlubování znalostí v oboru destilace alkoholu. V dnešní době má společnost nespočet zkušeností a ověřených postupů, které aplikuje při své práci, aby mohla zákazníkům dopřát, ten nejlepší gin.

 

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 5-24°C.
Název a adresa výrobce
Beam Suntory UK LTD. Springburn Bond, Carlisle Street, Glasgow, Skotsko, Spojené království, G21 1EQ
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Ginový destilát.

Obsah alkoholu
43,0 %

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1027304