0
K pokladně

Beefeater Blood Orange (37,5%)

700 ml
Běžná cena
489,90 Kč 699,86 Kč/l

Značka: Beefeater

Země původu:
Velká Británie

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Osvěžující gin Beefeater Blood Orange. Základem ginu Beefeeater Blood Orange je klasický Beefeater Dry, do kterého se po destilaci přidávají přírodní esence červených pomerančů.

Vůně ginu Beefeaer Blood Orange je svěží citrusová s charakteristickými tóny jalovce. V chuti je cítit hořkosladké tóny červených pomerančů, jalovce a angeliky. Svou charakteristickou oranžovou barvu si zachovává i při mixu s tonikem.

  

ZNAČCE

Beefeater je prémiový gin, který se jako jeden z mála ginů stále destiluje původní metodou v srdci Londýna. Vyrábí se metodou steeping – dvacetičtyř­hodinovou macerací bylin v obilném destilátu a následnou destilací. Beefeater gin je stále vyráběn podle původní receptury ze 70 let 19. století v Beefeater Distillery pod dohledem zkušeného Master Distillera, Desmonda Payn.

  

Produkt je určený k prodeji pouze zákazníkům starším 18 let.

 

 

Skladovací podmínky
Uchovávejte v suchu a chladu, nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Název a adresa výrobce
Jan Becher - Karlovarská Becherovka, a.s., T.G. Masaryka 282/57, 360 01 Karlovy Vary
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Gin, přírodní aroma.

Obsah alkoholu
37,5 %

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1020492