0
K pokladně

Tanqueray Blackcurrant Royale Gin (41,3%)

700 ml
Běžná cena
819,90 Kč 1 171,29 Kč/l

Značka: Tanqueray

Země původu:
Velká Británie

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Tanqueray Blackcurrant Royale Distilled Gin kombinuje šťavnatý černý rybíz s jemnou vanilkou a vytváří tak skutečně skvostnou chuť.

Tanqueray Blackcurrant Royale Distilled Gin s nádechem černé orchideje je destilován pouze z toho nejlepšího francouzského černého rybízu, vanilky a čtyř klasických rostlin - borovicového jalovce, peprného koriandru, aromatické anděliky a sladké lékořice. Tento gin, inspirovaný francouzským dědictvím a cestami Charlese Tanqueraye ve 40. letech 19. století, přináší hlubokou, lahodnou chuť, která evokuje odvahu samotného Charlese i tajemství a dekadenci Francie.

Tanqueray Blackcurrant Royale Distilled Gin si nejlépe vychutnáte s velkým množstvím ledu, limonádou, klínkem citronu a hrstí tmavých bobulí.


O výrobci

Již v roce 1830 se Charles Tanqueray nebál míchat odvážné nápady ve svém jedinečném stylu. Vynalezl gin, který je dodnes oslavován. Dokonalá kombinace vynalézavosti, dědictví a tvrdé práce.

O dodavateli

Společnost je jedničkou na českém trhu, kde již déle než 85 let vyrábí nejjemnější tradiční lihoviny a hořké likéry. V široké nabídce produktů nechybí mnohé proslulé a oblíbené značky, především nejoblíbenější lihovina v zemi, kterou je Fernet Stock. S portfoliem čítajícím více než 40 produktů je Stock Plzeň lídrem na trhu v objemu konzumovaných lihovin.

Společnost Stock Plzeň podporuje a aktivně prosazuje zodpovědnou konzumaci alkoholu.

 

Produkt je určen k prodeji pouze osobám starším 18 let.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 5-24°C
Název a adresa výrobce
Charles Tanqueray & Co. Lakeside Drive, Park Royal, Londýn, NW10 7HQ, Velká Británie
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, ginový destilát, cukr, přírodní aromata, regulátor kyselosti: kyselina citronová, barviva: E129, E133.

Obsah alkoholu
41,3 %

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1060369