0
K pokladně

Almondy Karamel&arašídy bezlepkový dort mražený

1.2 kg
Běžná cena
559,90 Kč 466,58 Kč/kg

Značka: Almondy

Země původu:
Švédsko
Popis produktu

Karamel&arašídy bezlepkový dort

O výrobci

Almondy je švédská pekárna, která peče a prodává mražené a chlazené koláče. Když společnost poprvé začala v roce 1982, jmenovala se Mandelbageriet a sídlila na Aschebergsgatan v centru Göteborgu. Dnes nás najdete v podstatně větších prostorách v Torslandě, asi 20 km od centra města. Zde je každodenní prací našich zhruba 100 zaměstnanců šířit štěstí po celém světě. Denně upečeme kolem 80 000 dortů, které se pak prodávají ve více než 50 zemích. Vysoká kvalita, dobré ingredience, lahodné chutě a nepřekonatelná jednoduchost jsou jádrem všeho, co děláme. I když naše chutné dorty nemohou změnit svět, jsme přesvědčeni, že každý den přispívají k vytváření nezapomenutelných okamžiků štěstí. Jsme na to hrdí, protože to tak určitě je. S dortem je všechno lepší.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě -18 °C a nižší. Uchování u spotřebitele: Chladnička (+6 °C): 7 dní Mraznička při -6 °C (*): 30 dní Mraznička při -18 °C (***): Viz datum minimální trvanlivosti Po rozmrazení znovu nezmrazujte!
Název a adresa výrobce
METRO INTERNATIONAL SUPPLY GmbH, SCHLUETERSTRASSE 1, DUESSELDORF, 40235
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
VAJEČNÝ bílek, cukr, karamel (22 %) (glukózový sirup, slazené kondenzované plnotučné MLÉKO, pitná voda, kokosový tuk, SMETANA, MLÉČNÝ tuk, zahušťovadlo (pektin), jedlá sůl, emulgátor (SÓJOVÝ lecitin), aroma), ARAŠÍDY (12 %), rostlinný tuk (řepkový olej, palmový tuk, shea tuk v různém poměru), SMETANA, MANDLE (6 %), meruňková jádra, VAJEČNÝ žloutek, sušené plnotučné MLÉKO, sušené PODMÁSLÍ, kakaové máslo, kakaová hmota, LAKTÓZA, aroma, emulgátor (SÓJOVÝ LECITIN), kakaový prášek, jedlá sůl.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1850 kJ
Energetická hodnota 440 kcal
Tuky 26 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 8.6 g
Sacharidy 39 g
Z toho cukry 28 g
Bílkoviny 12 g
Sůl 0.4 g

Alergeny

Vejce Ano
Sója Ano
Mléko Ano
Skořápkové plody Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1026126