Získejte dopravu zdarma na 7 dní jako odměnu. Stačí objednat alespoň za 1 500 Kč s doručením do 3. 3. a od 4. 3. vám ji aktivujeme.

0
K pokladně

Doves Farm (Freee) Samokypřící směs bílá bez lepku

1 kg
Běžná cena
129,90 Kč 129,90 Kč/kg

Značka: Doves Farm

Země původu:
Velká Británie
Popis produktu

Tento výrobek se stal celkovým vítězem na festivalu Free From ve Velké Británii v roce 2011.

Doves Farm Samokypřící směs bílá je vyrobena z  rýžové, bramborové, kukuřičné a pohankové mouky, tapioky a jedlé sody. Neobsahuje žádný deproteinovaný pšeničný škrob, sóju ani lupinu, tudíž je vhodná nejen pro celiaky. Výborně se osvědčila i při pečení bez vajec.

Obsahuje xanthanovou gumu, která zlepšuje strukturu těsta a zabraňuje drobivosti u bezlepkového pečiva.

Tuto směs doporučujeme zejména pro použití na třená těsta.

O výrobci

Společnost Doves Farm Foods je situována na hranici hrabství Wiltshire a Berkshire a byla založena v roce 1978  Michaelem a Clare Marriage. Vzhledem k tomu, že je tato společnost stoupencem za bio hnutí, mají schválení od organizace Soil Association (britská mezinárodně uznávaná organizace udělující certifikáty organickým produktům) již od doby jejího založení.

Doves Farm pekárna si zakládá na bio výrobě, a pokud je to možné, používá suroviny s označením Fairtrade a nepoužívá hydrogenované tuky ani enzymy. Bezlepkové a bezpšeničné sušenky vyrábíme ve zvláštní pekárně a používáme osvědčenou metodu vykrajování a pečeme je na speciálně vyloženém plechu.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Název a adresa výrobce
Doves Farm Foods Ltd., Salisbury Road, Hungerford, Berkshire, RG17 ORF, Velká Británie
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 243 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 225 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Směs mouky (rýže, brambory, tapioka, kukuřice a pohanka), kypřící činidla (fosforečnan vápenatý, hydrogenuhličitan sodný), zahušťovadlo (xantanová guma).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1480 kJ
Energetická hodnota 348 kcal
Tuky 1.1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.3 g
Sacharidy 79.8 g
Z toho cukry 0.4 g
Vláknina 0.2 g
Bílkoviny 4.6 g
Sůl 0.87 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1022162