0
K pokladně

Pfanner Nektar červený pomeranč 40%

2 l
Akční cena 64,90 Kč
od 4 ks
84,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
99,90 Kč 49,95 Kč/l

Značka: Pfanner

Země původu:
Rakousko
Popis produktu

Osvěžující lahodná chuť a přidaná hodnota díky cenným vitaminům: Vychutnejte si ovocnou chuť vybraných červených pomerančů. Na 2 litry tohoto produktu se pečlivě zpracují 2 kg nejlepších, na slunci uzrálých pomerančů v místě jejich původu. Již jedna (200ml) sklenička pomerančového nektaru Pfanner pokryje 30 % denní potřeby vitaminů C a E.

O značce 

Jméno Pfanner znamená jedna rodina, jeden podnik, jedna značka a jedna filozofie: Pfanner vydá ze sebe to nejlepší, aby z darů přírody vyrobili kvalitní produkty. V centru pozornosti této filozofie jsou lidé a jejich potřeby, v případě Pfanner je to chuť, požitek, zdraví a osvěžení. Společnost důsledně dodržuje vysoké standardy kvality u každé úrovně procesu výroby produktu, které jsou zajišťovány kontinuálním sledováním a kontrolou. Při výběru ovoce, jeho zpracování a stáčení nápojů zachová maximální pečlivost.

Inovace, další rozvoj a neustálé zlepšování, jak ve formě nových produktů a nových požitků, tak prostřednictvím optimalizací všeho druhu, jsou podle názoru společnosti projevem aktivně vedené značky. Tato cesta se osvědčuje: Během 160 let získala firma Pfanner důvěru milionů spotřebitelů.

Skladovací podmínky
Po otevření uchovejte v chladničce do 8°C a spotřebujte do 2 dnů.
Název a adresa výrobce
PFANNER, spol. s r.o., V ULIČCE 1243, HOSTIVICE, 253 01
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pitná voda Šťáva červených pomerančů z koncentrátu (20% hm.) Pomerančová šťáva z koncentrátu Cukr Regulátor kyselosti: kyselina citrónová Koncentrát šťavy z černé mrkve Koncentrát šťávy z granátového jablka Aroma Vitamín C Vyrobeno z koncentrátů šťávy červených pomerančů a pomerančové šťávy. Podíl ovocné složky min. 40% hm. Pasterováno.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 197 kJ
Energetická hodnota 46 kcal
Tuky 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 11 g
Z toho cukry 10 g
Bílkoviny 0.5 g
Sůl 0.01 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1024072