0
K pokladně

Hello Broskev 50%

1 l
Běžná cena
57,90 Kč 57,90 Kč/l

Značka: Hello

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Příjemný, sladce chutnající nápoj s příchutí broskve zaručeně okouzlí sladkou květinovou vůní a lahodnou chutí. Nic nenaladí do nového dne lépe než sklenice vonící bohatstvím přírody. Obsah ovocného podílu je 50 %. Nápoj je pasterizovaný.

O výrobci

Kdo by neznal ovocné džusy Hello a jejich veselé logo, které na nás už léta shlíží z regálů. Málokdo ví, že se jedná o českou značku, kterou přináší firma Linea Nivnice. Ta sídlí v oblasti Slovácka na česko-slovenské hranici a je jedním z největších výrobců svého druhu v Česku. Její předchůdce fungoval už od roku 1946 a věnoval se přípravě bylinkových likérů. V 90. letech se firma přejmenovala na Lineo a začala vyrábět také ovocné nápoje zabalené v Tetra Pack balení pod značkou Hello.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a temnu při teplotách 0 –25 °C, nespotřebované množství uchovejte v chladničce v uzavřeném obalu a spotřebujte do 24 hodin po otevření. 
Název a adresa výrobce
LINEA NIVNICE, a.s. U Dvora 190 687 51 Nivnice
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 273 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 184 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Pitná voda, broskvová dřeň z koncentrátu  (40%), jablečná dřeň z koncentrátu (10%), cukr, glukozový sirup, kyselina: kyselina citronová, antioxidant : kyselina askorbová , broskvové aroma. Podíl ovocné složky nejméně 50%. Vyrobeno z koncentrátů.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 170 kJ
Energetická hodnota 41 kcal
Sacharidy 10 g
Z toho cukry 10 g
Sůl 0.05 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1004365