Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

Pfanner Ice Tea Broskev

1.5 l
Běžná cena
47,90 Kč 31,93 Kč/l

Značka: Pfanner

Země původu:
Rakousko
Popis produktu

Čajový nealkoholický nápoj ochucený, s příchutí broskve, vyrobený z nálevu černého čaje. Pasterováno.

Pfanner Ledový čaj broskev se připravuje z spařené vybrané směsi nejlepších druhů černého čaje. Šípek a květy ibišku vyváženě doplňují mírně trpký základ z černého čaje.

Svěží broskvová šťáva zjemňuje Pfanner Ledový čaj broskev na osvěžující požitek. Na rozdíl od zeleného čaje je černý čaj fermentován, přitom se vytvářejí oleje a pro černý čaj tak typické aroma. 

O ZNAČCE

Pfanner je rakouská značka ovocných nápojů a gastronomických produktů, soustředěná především na džusy a ovocné šťávy. Filozofie firmy je jednoduchá. Je třeba dát do práce to nejlepší, aby se mohly z darů přírody vyrobit ty nejhodnotnější produkty. Proto se Pfanner snaží neustále inovovat, zlepšovat a optimalizovat své výrobky a výrobní procesy. Tato cesta se osvědčuje. Během 160 let získala firma Pfanner důvěru milionů spotřebitelů.

Skladovací podmínky
Před otevřením protřepejte.Po otevření uchovejte v chladničce (při +6°C) a spotřebujte do 3 dnů.
Název a adresa výrobce
Hermann Pfanner Getränke GmbH, Alte Landstraße 10, 6923 Lauterach, Austria.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 291 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 291 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Nálev černého čaje (pitná voda, černý čaj), cukr, broskvová šťáva (1%) z koncentrátu broskvové šťávy, kyselina: kyselina citronová, regulátor kyselosti: citronany sodné, aroma, Čajový extrakt: nejméně 1,2g/l.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 116 kJ
Energetická hodnota 26 kcal
Tuky 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 6.1 g
Z toho cukry 6.1 g
Bílkoviny 0.5 g
Sůl 0.05 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1004412