0
K pokladně

Cinzano Asti

750 ml
Běžná cena
319,90 Kč 426,53 Kč/l

Značka: Cinzano

Země původu:
Itálie

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

SPECIFIKACE - Bílé polosuché šumivé víno, slámově žlutá barva s jemným perlením, odrůda Moscato (Muškát), obsah alkoholu 7 %.

CHUŤ A VŮNĚ - Toto elegantní šumivé víno s ovocnou vůní a nízkým obsahem alkoholu má nasládlou ovocnou chuť s nádechem broskví a medu.

PÁROVÁNÍ - Pro všechny slavnostní okamžiky. Vhodné k dezertům, jakými jsou ořechový dort nebo panettone.

 

O ZNAČCE

Společnost Cinzano začala psát svoji historii roku 1757 v Turíně. Tehdy bratři Giovanni Giacomo a Carlo Stefano Cinzano vytvořili vermut Cinzano Rosso ve svém obchodu s bylinkami. Receptura obsahovala 35 ingrediencí, mezi nimiž byly aromatické rostliny a koření. O devatenáct let později byli bratři Cinzano jmenováni dodavateli specialit na královský savojský dvůr. Tato prestižní zakázka vzbudila zájem širší veřejnosti a jejich obchod se stal vyhledávanou adresou. Dědicové, kteří společnost převzali, pokračovali s inovacemi a uvedli na trh Cinzano Bianco, které obsahovalo odlišnou kombinaci bylin zahrnujících kupříkladu pelyněk, citrusy, hořec a rozličné koření. Následovala Extra Dry varianta a další nápoje, které si rychle stávaly populární.

Královská rodina využila potenciálu společnosti Cinzano a poprosila je, aby vyvinuli první italské šumivé víno. Šlo o reakci na tehdy populární francouzské šampaňské, které si podmanilo svět. Díky této královské žádosti vznikla šumivá vína Cinzano. Následoval exportní úspěch do celého světa. Cinzano zůstalo rodinným podnikem až do roku 1985. V současnosti společnost vlastní Gruppo Campari.

 

Produkt je určen k prodeji pouze osobám starším 18 let.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.
Název a adresa výrobce
Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, Českobrodská 1329, 198 21 Praha 9 – Kyje
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Víno, siřičitany.

Obsah alkoholu
7,0 %

Charakteristika

Barva bílá
Obsah cukru polosuché
Jakost DOCG
Odrůda Muškát
Oblast Itálie - Piemonte

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1023736