0
K pokladně

Bohemia Sekt Nealkoholický

750 ml
Běžná cena
179,90 Kč 239,87 Kč/l

Značka: Bohemia Sekt

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Nealkoholická verze populární Bohemia Sektu je zde pro všechny, kteří mají zálibu v jakostních šumivých vínech, ale chtějí si odpustit alkohol. Díky speciálnímu, šetrnému postupu odebírání alkoholu ve vakuu si zachovala svou podmanivou chuť a harmonické tóny. Nesmí chybět u oslav, speciálních událostí ani u radovánek z každodenních maličkostí - zkrátka je ideální pro každou příležitost.

O VÝROBCI

Bohemia Sekt je jeden z největších výrobců lihovin ve střední a východní Evropě. Dnes značka ročně prodá kolem 10 milionů lahví a vyváží do více než 30 zemí po celém světě. Nápoje pochází ze Starého Plzence, z budovy bývalého pivovaru, který se v roce 1942 změnil na vinné sklípky. Za svou kvalitu vděčí nemalou měrou francouzskému enologovi Louisovi Girardotovi, který do Česka přivezl speciální druh kvasinek z oblasti Champagne a dokonalou znalost výroby sektů.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě nad 5°C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Víno, oxid siřičitý.

Charakteristika

Barva bílá
Obsah cukru Doux
Jakost jakostní

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1005049