0
K pokladně

Martini Asti

750 ml
Běžná cena
249,90 Kč 333,20 Kč/l

Značka: Martini

Země původu:
Itálie

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

SPECIFIKACE - Bílé suché šumivé víno, světle žlutá barva s jemnou pěnou, odrůda Moscato bianco (bílý muškát), obsah alkoholu 7,5 %.

CHUŤ A VŮNĚ - Jedno z nejlepších italských šumivých vín. Jemná, svěží a nasládlá chuť ovoce je doprovázena vůní grepu a květu bezu.

PÁROVÁNÍ - Vhodné jako aperitiv pro slavnostní příležitosti, k italské zmrzlině a ovocným dezertům.

ZAJÍMAVOST - Výroba spočívá v uzavřeném druhotném kvašení vína nebo moštu, při kterém vzniká alkohol a oxid uhličitý, který se rozpouští ve víně.

 

O VÝROBCI 

Historie Martini se začala psát roku 1863, kdy se podnikavý Alessandro Martini setkal s bylinkářem Luigim Rossim a rozhodli se převzít společnost National Wine & Spirits Distillery. Rossi tehdy stvořil vermut Martini Rosso, jenž si získal celý svět. Jeho tajné receptury si předávají mistři již po osm generací.

Giuseppe „Beppe“ Musso působí na pozici hlavního mistra ve společnosti od roku 1994. Vybírá vína a řídí proces míchání s bylinami, které jsou dodávány hlavním bylinkářem Ivanem Tuttim. Ten ochutná ročně více jak 500 rostlinných látek, aby zvolil ty nejlepší a nejkvalitnější pro Martini nápoje.

Za Martini Asti stojí mistr šumivých vín Livio Pradi, který spolupracuje s malými pěstiteli z regionu Asti, od nichž odebírá hrozny bílého muškátu. Pro společnost Martini je důležité podporovat italské lokální dodavatele. Sami vznikli v regionu Piedmont, který s oblastí Asti sousedí.

 

Produkt je určen k prodeji pouze osobám starším 18 let.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 5-20°C.
Název a adresa výrobce
Global Wines & Spirits s.r.o., VÁCLAVSKÉ NÁM. 53/815, PRAHA 1, 110 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Obsahuje SIŘIČITANY.

Obsah alkoholu
7,5 %

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Charakteristika

Barva bílá
Obsah cukru suché
Jakost DOCG
Odrůda Muškát
Oblast Itálie - Piemonte

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1041026