0
K pokladně

Vodňanské Kuře Striptýzky párky 4x340g

1.36 kg
Běžná cena
99,90 Kč 73,46 Kč/kg

Značka: Vodňanské Kuře

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Chutné kuřecí párky, které si nikdy nezapomeňte před konzumací svléknout z nejedlého střívka.

O výrobci

Pod heslem: „Vždy čerstvé, vždy chutné!" přinášíme na trh produkty té nejvyšší kvality.

Jsme obchodní společnost Vodňanská drůbež, a.s., největší český zpracovatel a dodavatel drůbežího masa v České republice! Ve třech zpracovatelských závodech zpracováváme na moderně vybavených porážkách jateční drůbež, drůbeží výrobky a jsme jediným českým zpracovatelem kachního masa u nás. Zpracovatelské závody a distribuční centra se nacházejí ve Vodňanech, Modřicích, Mirovicích a distribuční centrum ve Skořenicích.

Všechny provozovny splňují přísné veterinárně – hygienické normy ČR a EU a splňují všechna kritéria pro export do 3. zemí. Zpracovává se zde přísně veterinárně kontrolovaná drůbež pouze z českých uzavřených chovů. K výkrmu této drůbeže se používají krmné směsi vyrobené ze surovin nakoupených, ošetřených a uskladněných dle platných ISO norem.

 

 

Skladovací podmínky
Baleno v ochranné atmosféře. Skladujte při teplotě 0 až +5°C.
Název a adresa výrobce
Vodňanská drůbež, a.s., RADOMILICKÁ 886, VODŇANY II, VODŇANY, 389 01
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Kuřecí maso strojně oddělené 70 %, voda, kuřecí kůže, bramborový škrob, jedlá sůl, konzervant dusitan sodný, stabilizátory: trifosforečnany, cukr, koření, antioxidant kyselina erythorbová, extrakty koření, aroma, paprikový extrakt.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1029 kJ
Energetická hodnota 248 kcal
Tuky 20 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 5.7 g
Sacharidy 4 g
Z toho cukry 0.5 g
Bílkoviny 13 g
Sůl 1.9 g

Charakteristika

Celkový obsah masa 70 - 79%

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1023402