0
K pokladně

Vodňanské Kuře Vodňany Kuřecí medailonky smažené

1 kg
Akční cena 127,90 Kč
od 3 ks
142,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
184,90 Kč 184,90 Kč/kg

Značka: Vodňanské Kuře

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Kuřecí smažené medailonky se rychle připravují a díky kvalitním ingrediencím i skvěle chutnají.

O výrobci

Pod heslem: „Vždy čerstvé, vždy chutné!" přinášíme na trh produkty té nejvyšší kvality.

Jsme obchodní společnost Vodňanská drůbež, a.s., největší český zpracovatel a dodavatel drůbežího masa v České republice! Ve třech zpracovatelských závodech zpracováváme na moderně vybavených porážkách jateční drůbež, drůbeží výrobky a jsme jediným českým zpracovatelem kachního masa u nás. Zpracovatelské závody a distribuční centra se nacházejí ve Vodňanech, Modřicích, Mirovicích a distribuční centrum ve Skořenicích.

Všechny provozovny splňují přísné veterinárně – hygienické normy ČR a EU a splňují všechna kritéria pro export do 3. zemí. Zpracovává se zde přísně veterinárně kontrolovaná drůbež pouze z českých uzavřených chovů. K výkrmu této drůbeže se používají krmné směsi vyrobené ze surovin nakoupených, ošetřených a uskladněných dle platných ISO norem.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě -18°C nebo nižší. Uchování u spotřebitele: *-6°C 1 týden, ** -12°C 1 měsíc, *** -18°C do data minimální trvanlivosti.
Název a adresa výrobce
Vodňanská drůbež, a.s. Radomilická 886 389 01 Vodňany
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Kuřecí masová směs 70 % (kuřecí maso 71 %, pitná voda, kuřecí kůže, kuřecí maso strojně oddělené 4 %, jedlá sůl, bramborový škrob, dextróza, směs koření, extrakty koření); Obalovací směs 30 % (PŠENIČNÁ mouka, pitná voda, jedlá sůl, pekařské droždí, extrakty koření, koření, řepkový olej, bramborový škrob, dextróza).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 920 kJ
Energetická hodnota 220 kcal
Tuky 12 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2.1 g
Sacharidy 15 g
Z toho cukry 1 g
Bílkoviny 13 g
Sůl 1.8 g

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1022340